Dalgalı saç modelleri

Dalgalı saçlar için model önerileri ve dalgalı saç şekilleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Biz kadınlar aynaya baktığımızda ne görürüz? Tabi ki saçlarımızı. Konu saçlar olunca asla konuşmaktan,araştırmaktan,zaman harcamaktan sıkılmayız. Her saç tipinin kendine özgü bir havası ve stili olduğunu biliyoruz ve bu saç stillerini geliştirmeye, her zaman daha da güzelleştirmeye çalışıyoruz. Evet biz de burada, tam da bunu yapmaya çalışıyoruz.

Tüm kadınlar saçlarında o sevdikleri doğal havayı yakalamak ister. Bunun için de saç şekilleri ve saç renkleri ne olursa olsun değişim içine girmek isterler. Dalgalı saçlara sahipseniz bunlara hiç ihtiyacınız olmayacak hanımlar. Çünkü saçlarınız zaten doğal bir stilde ve bana kalırsa siz bunun kıymetini bilmiyorsunuz. Çünkü biz kadınlar neye sahip değilsek onu istiyoruz ve maalesef bende de durum bu. Şimdi neden dalgalı saçların avantajlı olduğunu söylüyorum, gelin bir göz atalım.

Dağınık dalgalı saç modeli

Dalgalı saç modeli kullanıyorsanız 1-0 öndesinizdir çünkü en doğal görünümlü saç şeklidir. Dalgalı saç, sizi yormayacağı gibi cebinizi de yormaz. Ona yapacağınız haftada birkaç ufak dokunuş mükemmel seviyeye çıkmasına yetecektir. Şimdi neler bu küçük dokunuşlar? Buyurunuz…

Dalgalı Saç kesimleri için ipuçları

~ Yıka ve çık mantığını en rahat şekilde kullanabileceğiniz saç modelidir dalgalı saç modeli, benim en sevdiğim yöntemdir ki saçı yormaz ve yıpranmasını engeller.

~ Maşa,düzleştirici,fön vs. kullanmanıza gerek olmayacak şekilde, yalnızca duş sonrası bir şekillendiriciyle müthiş görünebilirsiniz.

~ Dalgalı saç modeline sahipseniz daima sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Neden mi? Dış etkenler sizi ve saçlarınızı yormaz da ondan. Sadece yıkama sonrası yapacağınız örgü modeli de yeterli olacaktır mesela. Bu örgü modeli nasıl olmalı? Bu yöntem şöyle ki;  duş sonrası suyunu aldığınız saçlarınızı nemliyken düz bir örgüyle örüyorsunuz. Örgü işlemi tamamlandıktan sonra örgünün üzerine fön tutarak kurutuyorsunuz ve örgüyü açtığınızda mükemmel görünen dalgalar elde ediyorsunuz. Üstelik de doğal ve işlemsiz.

Dalgalı saç modelleri

~ Dalgalı saç modelinin diğer bir güzel yanı da her saç kesiminde kullanılabilir olması. Saçlarınız ister kısa olsun ister uzun olsun, orta boy olsun hiç fark etmez. Dalgalı saç modeline sahipseniz bu modeli en güzel orta boy saçta kullanırsınız, bunu da dipnot olarak düşmek istiyorum fakat dediğim gibi uzun saçta da dalgalar kendini çok daha fazla göstereceği için size katacağı hava apayrı olacaktır. Saç kesiminiz de dalgalı saç modeli ile nasıl görünmek istediğinize bağlı olacak. Gösteriş ve iddia istiyorsanız dalgalı saç modelinizi tabii ki uzun saçta kullanmanızı öneririm. Eğer ki daha doğal bir görünüm ve fazla zaman harcanmamış görüntüsü elde etmek istiyorsanız orta boy saçlarınızda dalgalı saç modeli pek güzel duracaktır.

~ Dalgalı saç modelinizi her zaman doğal biçimde kullanmak zorunda da değilsiniz üstelik. Maşa yardımıyla dalgalı saç modelinize daha belirgin bukleler ve daha iddialı bir görünüm katabilirsiniz. Bukle sevmeyenlerdenseniz, bir düzleştirici yardımıyla saçlarınızdaki dalgaları da sabitleyebilirsiniz.

Kısa dalgalı saç modeli önerisi

~ Dalgalı saç modeli sahibiyim ve neler kullanmam gerekiyor derseniz birkaç önerim olacak sizlere; ilk olarak evinizde veyahut elinizin altında daima bir saç şekillendirici bulunacak. Durulanmayan saç şekillendiricilerden bahsediyorum burada. Yine yanınızda daima sabitleyici bir saç spreyi bulunmalı kızlar. Dalgalı saç modeline sahipseniz yanınızdan ayırmamanız gereken diğer bir ürün de saç köpüğü kuşkusuz. Üstelik sertleştirici ve kalıp şekline sokan spreyler dışında su bazlı, sadece sabitleme görevi üstlenmiş spreyler mevcut ve doğal görünümünüze ayrı bir doğallık katacak.

~ Dalgalı saç modeli, şekil vermesi bu denli kolay,zaman gerektirmeyen ve maliyeti düşük bir saç modelidir. Elbette ki fazla zaman harcayarak daha şık ve gösterişli bir hava yaratabilirsiniz. Ama doğallıktan yanaysanız yukarıda verdiğim tüyolar işinize yaramaya yetecektir. Bugünlük bu kadar hanımlar, kendinize değer verin, her ne şekilde,nerede,kaç yaşında olursak olalım kendimize hayat boyu vereceğimiz en büyük hediye bu olacaktır.

Dalgalı Saç Model Örnekleri

Uzun dalgalı saç model önerisi
Orta boy dalgalı saç modeli önerisi
Harika dalgalı saç modeli
Orta boy sarı dalgalı saç modeli
Sarı orta uzunlukta dalgalı saç stili
Kabarık dalgalı saç modeli
Kısa dalgalı saç modeli
Uzun büyük bukleli dalgalı saç modeli
Uzun dalgalı saç modelleri
Orta boy dalgalı saç bayan
Uzun harika dalgalı saç modelleri
Kahküllü uzun dalgalı saç modeli


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir