Moda

Culotte Pantolonlar İle Harika Kombinler Yapmaya Hazır Mısınız?

tarafından tarihinde yayınlandı.

1970’lerden günümüze kadar gelen ‘’culotte’’ yani kısa ve bol paça pantolonlar 2017-2018 yılının yükselen yıldızlarından. Mevsim ayrımı yapmadan her mevsim için ideal olabilen bir parça. Culottes pantolonlar sizin de hatırlayacağınız gibi birkaç sezondur moda trendleri arasında yer alıyor. Ünlü tasarımcılardan sokak modasına akıp gelen bu pantolonlar 2017 – 2018 modasında da sıkça karşımıza çıkıyor.

Geniş ve bol paçalı pantolon modeli olan culottes pantolonlar, birbirinden güzel birçok farklı kombin yapma imkânı sunuyor. Şık ve hacimli olan bu kısa pantolonlar gerek günlük şıklıkta gerekse iş ortamında kadınların favori tarzını oluşturuyor. Eğer dolabınızda hala yoksa bu pantolonlardan en az bir tane edinmelisiniz.

Bu tarz pantolonları genellikle kısa boylu kadınlar pek tercih etmezler. Çünkü kısa olan bacak boyunu daha kısa gösterebilir. Fakat doğru parçalar ile kombinlendiği zaman oldukça şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Pantolon içine sokulmuş bluz ya da gömleği, yüksek bel bir culotte ile kombinleyip topuklu ayakkabıyla tamamladığınızda doğru bir stil oluşturabilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri ve desenleriyle çeşitli uzunluklarda bulabileceğiniz pantolonları uzun ya da kısa boy fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Uzun boylu olmasanız bile paça boyu diz altına düşen modelleri seçebilirsiniz. Ayakkabı seçiminde, ince topuklu ayak bileği çizmeler, kalın topuklu platform ya da stiletto tercih edebilirsiniz.

Kot pantolonlarda da gördüğümüz bu tarz, günlük şıklığı yakalamamızda bize yardımcı oluyor. Özellikle büstiyer ve kısa tişörtlerle çok tarz durduğunu söylemeliyim. Gerek topuklu ayakkabılarla gerekse spor ayakkabılarla rahatça kombinleyebilirsiniz.

İş hayatınızda rahat ve şık olmak istiyorsanız, kesinlikle culottes pantolonunuzla bir gömlek ve blazer ceket kullanmayı deneyin. Sade ve temiz bir görüntü istiyorsanız balıkçı yaka kazak ve kabanınızla kusursuz şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kış aylarında da soğuklara aldırmadan ‘’genede culottes pantolonumdan vazgeçmem’’ diyorsanız bu kombin önerilerimiz tam size göre… Uzun çorap çizmelerle oldukça tarz ve dikkat çekici bir stil oluştururken aynı zamanda babetlerle de rahat ve cool kombinler yapabilirsiniz.

Culotte Pantolon Kombinleri

İşte Culotte Pantolon ile yapabileceğiniz en şık kombinler!


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir