Moda

Yaz İçin Mom Jean Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Günlük hayatımızda çok sık kullandığımız ve kurtarıcımız olan jeanler bildiğiniz gibi 2016-2017 sezonu ile geri döndü. Sade giyim tarzı, sokak modası, rahat ve cool tavırlar moda dünyasında ses getirirken imdadımıza mom jeanler yetişti.

mom jean yaz kombini

Geçtiğimiz sezon boyfriend pantolon modası akabinde gelen mom jeanler beli kavrayan, hafif bol kesimiyle bize başka pantolonları aratmıyor.

Yaz Sezonunda İşinize Yarayacak Mom Jean Kombin Fikirleri

Yüksek bel kadına en çok yakışan pantolon modellerinden ama kombinlemesi o kadar da kolay değil 🙂 Özellikle de yaz aylarında. O zaman bu retro parçanın yaz aylarında nasıl kombinlenebileceğine bir göz atalım.

mom jean ve gömlek kombini

Yüksek bel kot pantolonunuzla gömlek kombini daha önce yapmış mıydınız? Yapmadıysanız da kesinlikle denemelisiniz. Gömleğinizin birkaç düğmesini açıp V yaka şeklinde yaparak üst bedeninizi yüksek bel pantolonla kesmeden kombinleyebilirsiniz. Eğer iş hayatınızda kullanmak istediğiniz yüksek bel kumaş pantolonlarınız varsa şık bir gömlek ya da bluz üstüne bir ceketle tamamlayabilirsiniz. Geniş basenleri olan kadınlar bu kombinleri uzun ceketlerle yaptığında sonuç bir harika oluyor.

mom jean ve crop top kombini

Bildiğiniz gibi crop toplar yani kısa üstler bu yıl çok moda. Ayrıca mom jeanlerle birlikte de bir harika duruyor. Özellikle yaz aylarında sokaklarda sıkça gördüğümüz bu üstler yüksek bel pantolonlarla kullanmak için oldukça ideal bir seçim.

spor ayakkabı ve mom jean

‘’Benim için rahatlık önemli’’ diyorsanız spor ayakkabılarla kullanacağınız mom jeanler ile aradığınız kombini bulacaksınız.

mom jean,spor ayakkabı ve crop top kombin

Daha fazla kombin önerisi yok mu? dediğinizi duyar gibiyim 🙂 İşte birbirinden güzel 17 mom jean kombini!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir