Moda

Kendin Yap Kazak Fikirleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Soğuk kış aylarında kendi yaptığınız şık ve moda kazaklar giymek istemez misiniz? Evde uygulayabileceğiniz kendin yap kazak fikirlerine ne dersiniz?

Hepimizin gardırobunda köşelere atılmış, eskimiş ya da modasının geçmiş olduğunu düşündüğümüz kazakları vardır. Bu kazakları küçük dokunuşlarla sezon trendi haline getirebilir, ilk günkü heyecanla giyebilirsiniz. 2016-2017 sonbahar-kış kazak modellerinde  yırtmaçlar, püsküller, yamalar, taşlar ve kalpler çok trend. Sizde bunları eski kazaklarınıza uygulayabilirsiniz. Soğuklar geçmeden bizi sıcacık ve şık tutucak diy kazak projelerini hayata geçirin!

Kendi Kazağını Kendin Yap Fikirleri

Sizler için en güzel diy kazak projelerini bir araya getirdik. İşte kazaklarınızı yenileyebileceğiniz kendin yap fikirleri!

Dirsek Yamalı Kazak Yapımı

Hala kullanmak istediğiniz ama dirsekleri yıpranmış kazaklarınıza yama yaparak daha modern bir hava verebilirsiniz.

Deri Trendini Kazağınıza Taşıyın!

Deri trendini kazaklarınıza taşımaya ne dersiniz? Elinizde kalmış olan deri parçalarını kazağınızın önüne ya da kol kısımlarına baskılayarak eski kazaklarınıza tekrar hayat verebilirsiniz.

Kazağınızı Kesmeye Hazır Mısınız?

Kazaklarınızın sırt kısmına ya da omuzdan başlayarak kol kısımlarına keserek açacağınız dekolteler ile estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

DIY: ETNİK DETAYLAR

Modası geçen kazaklarınızı sevimli parçalarla süsleyerek geri döndürebilirsiniz. Ponponlar, otantik kumaşlar veya çiçekler kullanarak ekleyebileceğiniz detaylar oldukça eğlenceli ve farklı olabilir.

İsterseniz kazağınız kol kısmını keserek oluşturduğunuz dekolteyi bu detaylarla süsleyebilirsiniz.

DIY: Puantiyeli Kazak

Triko ve kazaklarınızın üzerine yuvarlak kestiğiniz kumaş parçaları yapıştırarak çok şık bir kazağa sahip olabilirsiniz!

DIY: Boyfriend Kazak

Mağazaların erkek reyonlarında satılan veya erkek arkadaşınızın/babanızın kullanmadığı kazak ile çok tarz olabilirsiniz. Bir boyfriend kazağın üzerine istediğiniz parçaları yapıştırarak ve değiştirerek taytla kombinleyebilirsiniz. İçinde oldukça rahat ve cool olacağınız bu kazak herkesin gardırobunda bulunması gereken kurtarıcı bir parça.

Kazaklarınızda Neon Tonları

Herkesin evinde illaki desenli, geyikli bir kazağı vardır. Desenli kazaklarınızın içindeki motifleri kırtasiyelerde satılan marker kalemlerle renklendirerek değiştirebilirsiniz!

Kazağınızın Üstüne İstediğinizi Yazın!

Desensiz ve düz bir trikonuzun üzerine yün iplerle istediğiniz yazıları yazarak sportif ve güncel bir hava yaratabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir