Saç Modelleri

Bombeli At Kuyruğu Saç Modeli Yapılışı

tarafından tarihinde yayınlandı.

At kuyruğu saç modeli birçok kadınının favori saç modelleri arasında yer alıyor. Hem pratik yapımı hem de şık görünümü ile hem günlük hayatta hem iş hayatında hem de özel günlerde kullanılabilen bu saç modeli özellikle ilkbahar ve yaz aylarında tercih ediliyor. Gelişigüzel toplandığında bile hoş bir görünüm kazanacağınız at kuyruğu saç modeline, biraz daha özenli ve ağır bir görünüm katmak ister misiniz? İşte günlük hayatta da kullanabileceğiniz özellikle özel davetlerde kurtarıcınız olabilecek bombeli at kuyruğu saç modelleri..

Kırmızı halıdan çok önemli markaların defilelerine kadar birçok yerde kullanılan bombeli at kuyruğu hem saçlarınızı daha hacimli gösterir hem de yüzünüzün olduğundan çok daha ince görünmesini sağlar. Hem pratik hem rahat hem de şık bir saç modeli olan bombeli at kuyruğu modelinin yapımı ise şöyle.

Bombeli At Kuyruğu Yapılışı

bombeli at kuyruğu saç modeli yapılışı

Öncelikle saçlarınızın tamamını, geniş dişli bir saç fırçası ile tarayın. Daha sonra saçlarınızın en üst kısmından yaklaşık üç parmak kalınlığa sahip olacak şekilde bir tutam saç ayırın. Bombe miktarını kendi yüz tipiniz ya da zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Ancak abartı bir bombe yapmamanızda fayda var. Krepe tarağı yardımıyla bu ayırdığınız tutama krepe atın ve bombe hale getirin. Sonrasında saçlarınızı ne çok ensede ne de çok tepede olacak şekilde at kuyruğu şeklinde toplayın. Bir tel tokasını açık bir şekilde lastik tokanızdan saçlarınıza doğru sokarsanız, at kuyruğunuz çok daha havalı duracaktır. Elbette at kuyruğu yaparken bir tutam ayırarak lastik tokanızın etrafından döndürerek, tokayı gizlemeyi unutmamalısınız. Bu şekilde saç modelinize çok daha profesyonel bir saç modeli havası kazandırabilirsiniz. Sonrasında saçınızın kalıcı olması ve gideceğiniz yerde dağılmaması için sprey sıkmayı da ihmal etmeyin. Gördüğünüz gibi bu saç modeli oldukça kolay ve günün her saatinde kullanılabilir. Gideceğiniz özel davetlerde ya da ani gelişen kutlamalarda kuaföre ihtiyacınız kalmadan yapabileceğiniz bir saç şekli arıyorsanız kesinlikle bu modeli aklınızda tutmalısınız. İşte hem size fikir vermesi açısından hem de şık görünümünü görmeniz açısından bombeli at kuyruğu saç modellerini paylaşıyoruz.

Bombeli At Kuyruğu Saç Modelleri

Aşağıdaki Bombeli At Kuyruğu örneklerini inceleyerek beğendiğiniz ve kendinize yakışacağını düşündüğünüz modeli deneyebilirsiniz 🙂

bombeli atkuyruğu saç modeli

bombeli atkuyruğu saç modelleri

bombeli atkuyruğu modeli

bombeli atkuyruğu modelleri

bombeli atkuyruğu saç modeli

bombeli atkuyruğu saç

bombeli atkuyruğu

hacimli ve bombeli atkuyruğu

2016 bombeli atkuyruğu


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir