Ünlülerin saç modelleri

Aleyna Tilki Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

2000 doğumlu Aleyna Tilki Konya doğumludur. Yetenek Sizsiniz yarışmasından sonra tanımaya başladığımız Aleyna Tilki’nin boyu 1.65, kilosu ise 48’dir. Cevapsız Çınlama isimli şarkısından sonra hayran kitlesini arttırdı ve daha büyük kitlelerce tanınmaya, sevilmeye başladı. 20.11.2016  tarihli Diyarbakır konserine bombalı saldırı düzenlenen Aleyna Tilki, “çok korktum, ara vereceğim” şeklinde açıklama yapmıştır. Eminim ki kendini toparlayıp en kısa sürede sahnelere geri dönerek tekrar hayranlarının karşısına çıkacak.

Aleyna tilki

Bu yazımızda Aleyna Tilki’nin saç rengi ve saç modellerini inceleyerek stili ile ilgili merak ettiğiniz soruları yanıtlayacağız.

Aleyna Tilki Saç Rengi Boya Numarası

aleyna tilki saç rengi

Sarının en açık tonunu kullanan Aleyna Tilki’nin saç rengine ulaşmak biraz uğraştırıcı. Öyle ki saçlarınız için bol miktarda saç açıcı kullanmanız gerekecek. Eğer saçlarınızı yeterince açmadan boyarsanız istediğiniz tonu elde etmeniz pek mümkün değil. Platin sarısı tonlarında olan bu rengi evde uygulayarak elde etmeniz maalesef mümkün değil. Bu yüzden şiddetle kuaförünüze yaptırmanızı tavsiye edeceğiz. Aksi taktirde sonuç hem hüsran hem de saçlarınıza zarar verecek bir noktada olabilir. Aleyna Tilki saç rengi boya numarası ise Palette Deluxe’den 10.02 platin rengi sarı saç boyasıdır.

Aleyna Tilki saç rengi boya numarası

Aleyna Tilki Saç Modelleri

Sizin için Aleyna Tilki’nin bugüne kadar kullandığı saç modellerinden en güzellerini seçtik. İşte sizin için seçtiklerimiz!

aleyna tilki kuaför

aleyna tilki dalgalı saç modeli

aleyna tilki kıvırcık saçları

aleyna tilki örgülü saç modeli

aleyna tilki dalgalı saçları

aleyna tilki düz sac modeli

aleyna tilki at kuyruğu

Aleyna tilki saç

aleyna tilki at kuyruğu saç modeli

aleyna tilki saç modeli

aleyna tilki saçları

aleyna tilki sarı saç rengi

aleyna tilki kimdir

aleyna tilki sarı saçları

aleyna tilki saçı

aleyna tilki makyaj

Aleyna Tilki’nin saç kullandığı en şık saç modelleri bunlar. İncelediğimiz diğer ünlüleri görüntülemek isterseniz buradan kategoriye gidebilirsiniz.

 

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir