Ünlülerin saç modelleri

Ceyda Düvenci Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

16 Nisan 1977 Bursa doğumlu güzel oyuncu Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur. 2000 yılında Kaan Girgin ile yaptığı evlilikten sonra oyunculuğa bir süre ara veren Ceyda Düvenci, 2002’de boşanarak tekrar sevenlerinin karşısına çıktı. Bugüne kadar birçok tiyatro oyunu,dizi ve filmde başarılı bir oyunculuk sergileyen Ceyda Düvenci şuanda TV8’de yayınlanan Buyur Bi’de Burdan Bak isimli programın sunuculuğunu yapmaktadır.

ceyda düvenci bakır kızıl saçları

Ceyda Düvenci Saç Rengi Boya Numarası

Ceyda Düvenci genelde hep yoğun renkli ve parlak saç renklerini tercih ediyor. Yeni saç rengi ise bakır kumral tonlarında bir renktir.

ceyda düvenci saç rengi

Ceyda Düvenci’nin bakır kumral tonundaki bu saç rengine ulaşmak için öncelikle saçlarınızı açmanız gerekiyor. Aksi taktirde tam olarak istediğiniz tonu yakalamanız bir hayli zor olacağı gibi istemediğiniz bir saç rengi ile karşılaşmanız da mümkün. Bu yüzden saçlarınızı mutlaka açtırmalısınız. Daha sonra ise kullanmanız gereken boya numarası Wella Koleston Naturals serisinin 6.34 numaralı boyasıdır.

Ceyda Düvenci Saç Modelleri

Saç rengi ile olduğu kadar seçtiği kesimler ve modeller ile de oldukça beğenilen Ceyda Düvenci’nin en güzel saç modellerini sizin için seçtik. İşte Ceyda Düvenci’nin en güzel saç modelleri!ceyda düvenci

ceyda düvenci orta boy saçları

ceyda düvenci modern at kuyruğu

ceyda düvenci saçları

ceyda düvenci saç modeli

ceyda düvenci saç modelleri

ceyda düvenci dalgalı saçlı hali

ceyda düvenci makyajı

ceyda düvenci toplu saçları

ceyda düvenci kızıl

ceyda düvenci kızıl dalgalı saçları

ceyda düvenci bakır kızıl saçları

ceyda düvenci kıvırcık saçlı hali


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir