Gelin saç modelleri

Açık Gelin Saçı Modelleri ve Modern Gelin Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bence bir kadının hayatında en zorlandığı seçimlerden birisi gelin saçı ve gelinlik seçimidir. Genelde gelin adayları topuz modellerine yönelirler ancak açık gelin saçı modelleri de oldukça şık ve modern bir görünüme sahip diğer seçenektir.

Ancak unutmayınız ki düğünün konsepti , gelinliğiniz , duvağınız ve çiçeğiniz saçınız ile mutlaka uyumlu olmalıdır. Burada önemli olan sizin hoşunuza giden veya beğendiğiniz bir modeli kullanmak değil de tamamen uyumlu bir görüntü oluşturmaya çabalamak ve buna göre bir saç modeli seçmektir. Gelin saç modeli seçerken dikkat etmeniz gereken şeylerin en başında bu gelir.

açık gelin saç

Doğru ve uyumlu olan seçimi yapmak için önce gelinliğinize karar vermeli daha sonra ise gelinliğinize uygun olan saç modellerini bularak prova etmektir. Belki de hep istediğiniz ve prova ettiğiniz saç modelinden vazgeçip, yakıştığını düşündüğünüz çok farklı bir model denemek isteyeceksiniz.

Açık Gelin Saçı Modelleri

Eğer klasik bir topuz modeli istemiyor ve farklı bir model arayışı içindeyseniz açık gelin saçı modelleri mutlaka düşünmeniz ve incelemeniz gereken modeller arasındadır. Açık gelin saçı bence en doğal duran modellerden birisi. Tabi ki bu biraz da zevk meselesi, kimisi çok ağır bir makyaj yaparak klasik bir gelin topuzu hayal eder. Ben bu tarzı pek beğenmiyorum. Bence açık saçlar ve sade bir makyaj ile çok doğal ve hoş bir gelin olunabilir.Bu yüzden açık gelin saçı modelleri benim için doğal gelin saçı modelleri ile aynı anlama geliyor. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız aşağıdaki açık gelin saç modelleri ile ilgili seçtiğim önerileri ve modelleri hemen gözden geçirmeye başlayın!

açık gelin saç modeli
açık gelin saçı
2016 açık gelin saç modeli
açık gelin saç önerisi
açık gelin saç şekli
açık gelin saçları
açık gelin saç kesimi
doğal gelin saçı
doğal gelin saç modelleri
açık gelin saç şekilleri ve örneği
yaz için açık gelin saçı
gelin saç modeli
Açık ve dalgalı gelin saçı
Açık düz gelin saçı
Perçemli açık gelin saçı
dalgalı gelin saçı
Çiçekli açık gelin saçı
Çiçekli açık gelin saç modelleri
Açık gelin saçı modelleri ile ilgili örneklerim bu kadar. Diğer gelin saçı örnekleri için gelin saç modelleri kategorimizi inceleyin.


5 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir