Gelin saç modelleri

Kısa Gelin Saçı Modelleri ve 2016 Trendleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Birçok kadın düğün hazırlıklarına başladığında saçları kısa ya da orta boysa uzatmak için çeşitli yöntemler deniyor. Düğün saçı modeli olarak saçı uzatmak amacıyla çıtçıt gibi farklı yöntemler deneyerek uzun saç modelleri tercih ediliyor. Oysaki gelin saçı modelleri yalnızca uzun saçlı olmayı gerektirmez. Tam aksine modern bir gelinlik giyecekseniz kısa gelin saçı modelleri ile son dere modern bir görünüm oluşturabilirsiniz. İşte düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak kısa saçlılar için gelin saçı fikirleri..

dalgalı kısa gelin saç modeli

Kısa Gelin Saçı Modelleri 2016

Saç kesim modeliniz yanları kısa üst kısımları uzun bir şekle sahipse yapacağınız birçok gelin saçı modeli vardır. Saçlarınızın uzun kısımlarına maşa yaptırarak hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Kısa gelin saçı modelleri boyun ve omuz bölgesini açıkta bıraktığı için straplez ya da omzu düşük gelinlik modelleri ile harika görünebilirsiniz.

Gelin saçı aksesuarları son dönemde bir hayli popüler. Ve bu aksesuarlar özellikle kısa gelin saçı modelleri ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Eğer saçlarınız küt ise alnınızda duran altın renkli taçlar sizi son derece şık bir görünüme ulaştıracaktır. Yine saç aksesuarları arasında yer alan işlemeli saç bantları da kısa saç modelleri için en uygun aksesuardır. Hem nostaljik hem de romantik bir gelin olmak istiyorsanız bu saç bantlarını takarak 1920’lerin güzel gelinlerine benzeyebilirsiniz.

örgülü kısa gelin saçı modeli

Örgü trendi elbette yalnızca uzun saç modelleri için oluşturulmuş bir saç modeli değil. Kısa saçlarınız için de harika örgü modelleri bulabilir ve duvağınızla bu saç modelini birlikte kullanabilirsiniz. Özellikle düğününüz ilkbahar ya da yaz aylarındaysa kusursuz bir kış gelini olmak için saçlarınızın üst kısmını ördürerek çiçeklerden oluşan bir taç takabilirsiniz.

çok kısa gelin saçı modeli

Kısa saç modelleri için en ideal saç aksesuarı ise hiç kuşkusuz tül şapkalardır. Dalgalı kısa saçlarınıza çok yakışacak olan puantiyeli tül şapkalarla son derece asil görünebilirsiniz. Aksesuar kullanımının yanı sıra kısa saçlarınızla birlikte perçem de kullanıyorsanız saçlarınızın bir kısmını sıkı bir şekilde toplayarak perçemli kısmını dalgalı ve kabarık bir şekilde bırakabilirsiniz. Bu saç modeli sizin hem çekici hem de şık bir gelin olmanızı sağlayacaktır.

Kısa Gelin Saçı Modelleri

Aşağıdaki 2016 kısa gelin saçı modelleri size fikir verecek ve aklınızda bir model oluşmasını sağlayacaktır.

çiçekli kısa gelin saç modeli

2016 kısa gelin saç modeli

2016 kısa gelin saçı

aksesuarlı kısa gelin saç modeli

çiçekli kısa gelin saçı modelleri

çiçekli taç kısa gelin saç modeli

dalgalı ve çiçekli kısa gelin saçı modelleri

duvaklı kısa gelin saçı modelleri

kabarık dalgalı kısa gelin saçı modeli

kaküllü kısa gelin saçı

kısa gelin saç modelleri

kısa gelin saçı arkaya doğru

kısa gelin saçı

modern kısa gelin saçı modelleri

örgülü kısa gelin saç model örneği

platin sarısı kısa gelin saçı modelleri

saç bandı ile kısa gelin saçı modelleri


4 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir