Saç Modelleri

Abiye Elbiseler İçin En Uygun 5 Saç Modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yaz mevsimi demek aynı zamanda düğün mevsimi de demek. Düğün, nişan, kına gecesi, kokteyl, gece davetleri ve daha birçok organizasyonun yapıldığı bu aylarda abiye elbiseler seçmek ve bu elbiselere en uygun saç modelini bulmak da biraz zorlaşabiliyor. Eğer siz de bu sıralar bir davetten öbürüne koşuyorsanız sizin için abiye elbiseler için uygun saç modelleri derledik.

Yarım Toplu Dalgalı Saç Modeli

Hemen her elbise modeline uyum sağlayan saç modellerinden biri olmasının yanı sıra hem yüzünüzü daha ince gösteren hem de zarif görünmenizi sağlayan bir model.

yandan toplu saç modeli

Saçlarınızı dalgalı hale getirdikten sonra sol kısmını saç spreyi ile kulağınızın arkasına yapıştırarak diğer kısmı salık bırakın.

yandan toplu saç modeliyandan toplu saç modeli

yandan yarı toplu saç modeli

Dilerseniz saçlarınızı yapıştırmak yerine şık bir sıkı örgü de tercih edebilirsiniz.

Islak Saç Modeli

Son zamanlarda podyumlarda sık sık karşımıza çıkan ıslak saç modeli, abiye elbiselerle de harika görünüyor. Özellikle göğüs dekolteli ya da straplez bir abiye elbise tercih ettiyseniz saçlarınızı geriye doğru yapıştırarak ıslak görünüm verebilirsiniz.

Saçlarınızı bu şeklinde kullandığınızda makyajınız ve kullandığınız takılar da ön plana çıkıyor.

Burgu Topuz Modeli

burgu saç modeli
Abiye elbise dendiğinde aklınıza mutlaka topuz modelleri geliyorsa şık ve zarif bir topuz modeli tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan burgu topuz modeli hem uzun hem de kısa abiyelerle harika görünüyor. Burgu topuz ile ilgili model çeşitlerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

Örgülü Saç Modelleri

a

Örgülü saçlar bu seneye damgasını vurdu. Özellikle düğün, nişan gibi özel günlerde sıklıkla tercih ediliyor.  Saçlarınız uzunsa ve uçuş uçuş bir elbise tercih ettiyseniz balıksırtı yaptırabilirsiniz.

Kısa saçlılar için taç örgü modelleri çok daha uygundur.

Bunun yanı sıra örgülü topuz ya da örgülü atkuyruğu da harika görünebilir.

At Kuyruğu Modeli

Modası hiçbir zaman geçmeyen bu saç modeli de hemen her elbiseye uyum sağlıyor.

Sizi olduğunuzdan daha genç gösteren ve daha modern bir stile kavuşturan atkuyruğu modelini özel günlerde tercih edebilirsiniz.

Eğer dağınık modelleri seviyorsanız aşağıdaki gibi dağınık bir atkuyruğu da kullanabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir