Saç Modelleri

Modası Geçmeyen 5 Saç Modeli

tarafından tarihinde yayınlandı.

Moda dünyasında olduğu gibi saç ve makyaj dünyasında da popülerliğini hiç yitirmeyen modeller vardır. Birkaç yılda bir trend olan, siz yaptığınızda asla demode bir görüntüye sebep olmayan saç modellerini merak ediyor musunuz? İşte yıllar geçse de modası geçmeyen 5 harika saç modeli.

Küt Saç Kesimi

küt saç modeli

90’larda da  2000’lerde de popüler olmayı başaran bu saç kesimi, şimdilerde altın çağını yaşıyor. Özellikle düz saçlılar için harika bir model olmasının yanı sıra son derece cool bir stil de kazandırıyor. Küt saç kesimi ile hem saçlarınız daha dolgun görünebilir hem de birbirinden farklı birçok modeli saçlarınızda uygulayabilirsiniz.

At Kuyruğu Modeli

tarz atkuyruğu saç modeli
Saç modelleri arasında olmazsa olmaz kabul edilen at kuyruğu, hiçbir zaman modası geçmeyecek modellerden biri. Özel günlerde, iş yaşamında, günlük hayatta, sporda, plajda ve daha birçok yerde yapabileceğiniz bu saç modeli hem risksiz hem de şık. Derlediğimiz at kuyruğu önerilerini görmek için tıklayın.

Katlı Saç Kesimi

Kendall Jenner saç kesimi katlı model
2000’lerin başında popüler hale gelen ve modası asla geçmeyen katlı saç kesimi özellikle dalgalı saçlar elde etmek için tercih ediliyor. Uzun ve dalgalı saçlarınız varsa katlı kesim yaptırarak saçlarınızın çok daha hareketli görünmesini sağlayabilirsiniz. Her ne kadar düz kesim son zamanlarda moda olsa da katlı kesimin papucu asla dama atılmaz. Katlı kesimler ile ilgili örnekler için tıklayın.

Saç Örgüsü


Son 2 yıldır en popüler günlerini yaşasa da örgü saç modelleri hiçbir zaman geri plana atılmadı. Balık sırtı, Fransız örgüsü, Hollanda örgüsü, ikili örgü, taç örgü ve daha birçok örgü saç modeli şimdilerde hem günlük hayatta hem de düğün gibi özel günlerde tercih ediliyor. Saç örgüleri arasından seçtiğimiz en güzel önerileri görmek için tıklayın.

Kısa Saç Kesimi


90’larda saçlarınız kısacık kestiren kadınlar oldukça cesaretli ve cool olarak kabul edilirdi. Oysa şimdilerde kısa saçlar normalleşti ve birçok kişinin favorisi haline geldi. Kısa saçın şıklığına ve rahatına bu kadar alışmışken uzun yıllar modasının geçmeyeceğini söylemek mümkün. Kısa kesimler ile ilgili derlediğimiz modelleri buradan görüntüleyebilirsiniz.

1 Yorum var

  1. Kısa Saç Modelleri

    Kasım 15, 2017

    Saç modelleri harika Çok beğendim

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat