Moda

Sonbahar Ayakkabı Trendleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yaz mevsiminin bitiyor olmasının hüznünü dağıtabilecek en iyi şey, önümüzdeki sezonun trendlerini keşfetmek olmalı. Bir de bu ayakkabı trendleri ise kesinlikle yaz mevsimi aklınızdan uçup gidecek! Sonbaharın yavaş yavaş kendini gösterdiği şu günlerde artık sonbahar ayakkabı trendleri konusuna göz atmanın zamanı gelmiş demektir. Sandaletleri ve parmak arası terliklerinizi bir kenara bırakın ve aklınızı başınızdan alacak sonbahar ayakkabı modellerine bir göz atın.

sonbahar ayakkabı modelleri

Sonbahar Ayakkabı Modası

Sonbahar stili dendiğinde akla ilk olarak deri ceketler, bilekte biten pantolonlar, midi etekler ve şık gömlekler geliyor. Peki bu harika sonbahar kombinlerini en iyi tamamlayacak ayakkabılar hangileri? Maskulen rüzgarı elbette bu sonbaharı da etkisi altına alıyor ve Oxford ayakkabı modelleri sonbahar kombinlerinizi tamamlamak için hazır bekliyor.

oxford ayakkabı

Özellikle ofis stili için en iyi seçeneklerden biri olduğunu söylemek mümkün.

kahverengi deri oxford ayakkabı

Loafer ve Oxford ayakkabılar bu sonbaharda çok daha farklı detaylarla karşımıza çıkıyor. İki tokalı, delikli, zımba detayları bu sezon da bolca kendini gösteriyor. İş hayatının yanı sıra rengarenk modelleriyle günlük kombinlerinizde de loafer ayakkabılar iyi bir seçenek olarak görünüyor. Hem skinny pantolonlarınızla hem de uçuş uçuş midi eteklerinizle bu ayakkabıları kullanabilirsiniz.

loafer ayakkabılar

Maskulenliği bir kenara bırakıp, ayakkabıda her zaman feminenliği tercih edenler için trend olan ayakkabılara geçelim. Bu sonbaharda tokalı ve bantlı ayakkabıları her yerde görmek mümkün.

bilekten bantlı topuklu ayakkabı modeli

Bilekten bantlı ayakkabı modelleri zaten son derece zarif görünüyordu. Artık bu ayakkabılar 3 hatta 4 bantlı olarak geri döndü. Bir de zarifliğine zariflik katan toka süslemeleri de eklenince stiliniz için harika bir seçenek halini aldı. Hem düz hem de topuklu ayakkabılarda bantlı modelleri görebilmek mümkün.

bilekten bantlı ayakkabı

Kadife trendi elbette ayakkabılara da uğramadan geçmedi. Renkli kadife ayakkabılar bu yıl stiliyle dikkat çekmek isteyenler için harika bir alternatif.

Zara kadife ayakkabı

Son derece sade bir kombini kadife, bordo bir ayakkabı ile tamamlayarak stilinizin altını çizebilirsiniz. Bu sonbaharda trendlerden geri kalmamak için kesinlikle kadife ayakkabıları aklınızın bir kenarına yazın.

kadife ayakkabı

Her ne kadar sonbahar ayları çok fazla soğuk geçmese de yaz mevsimi ile kış mevsiminin parçalarını bir arada kullanma şansı veriyor. Yani yazlık elbisenizi şık kısa botlarla tamamlayarak muhteşem bir sonbahar stiline ulaşabiliyorsunuz.

kısa bot

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir