Moda

Gigi Hadid Stili – Gigi Hadid’den Kırmızı Halı Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Amerikalı model Gigi Hadid, son dönemde hızla yükselişe geçen kariyerinin yanı sıra stiliyle de çok konuşulan bir isim haline geldi. Hem kusursuz bir güzelliğe sahip olması hem de şık giyimi ile bizim de dikkatimizden kaçmadı. Gigi hadid, günlük hayatında harika bir stile sahip. Ancak asıl dikkati çeken kırmızı halı etkinliklerinde giydiği mükemmel kıyafetler oldu.

gigi hadid

Gigi Hadid Koleksiyonu ve Kombinleri

Kendine özgü bir stile sahip olan Hadid, bize de moda konusunda ilham olmaya devam ediyor. O halde Gigi’nin muhteşem stiline yakından bir göz atmaya ne dersiniz?

gigi hadid siyah elbise

Minimal Stili Harika Bir Şekilde Uyguluyor

Gidi Hadid’in kırmızı halı stiline baktığınızda en çok göze çarpan şey hiç kuşkusuz siyah ve beyaz renk kullanımı. En sevdiği renklerin siyah ve beyaz olduğu çok açık.

gigi hadid tulumu

Genellikle tulum ya da elbise tercih eden güzel model tek renkli kıyafetlerle harika görünüyor. Çok fazla desen ya da farklı rengi bir arada kullanmayı tercih etmiyor ve minimal stildeki harika kombinleriyle farkını yaratmayı başarıyor.

gigi hadid beyaz elbise

Tek parça ve tek renkli kıyafetleri harika ayakkabı ve takılarla birleştirerek sade ama sil kombinler yaratmayı başarması da gözümüzden kaçmıyor. Az parça kullanarak doğru kombinler yapmak gerçek bir stil sahibi olmayı gerektirir.

gigi hadid kırmızı elbise

Siyah kıyafetler tercih ettiğinde de geometrik ve asimetrik detayları harika bir şekilde kullanıyor. Siyah rengini de ya tek başına ya da beyaz ile kullanmayı tercih ediyor. Çok fazla renk kullanmıyor gibi görünse de son derece asil kombinler yaratmayı başarıyor.

gigi hadid stili

Halter yaka, püskül, asimetrik detaylar ve dekolteyi en iyi şekilde kullanabilen Gigi, kesinlikle modaya ilgi duyan herkesi özendiriyor. Kimi zaman derin bir göğüs dekoltesi ile kimi zaman ise bacak dekoltesi ile karşımıza çıkan Gigi dekolteyi en iyi nasıl taşırsınız dersi verebilecek kadar iyi giyiniyor.

gigi hadid kıyafetleri

Gigi Hadid stili dendiğinde akla gelen en önemli detay ise sadelik. Giydiği elbiseler ne kadar iddialıysa saç modeli ve makyajı da o derece sade oluyor.

gigi hadid makyajı

Bu şekilde mükemmel bir denge yakaladığını söylemek mümkün. Belki de harika görünmesinin sırrı tüm kıyafetleri dengeli bir şekilde kombinliyor olması.

İşte Gigi Hadid’in Kırmızı Halıdaki Diğer Kıyafetleri

gigi hadid kırmızı kıyafeti

gigi hadid mini kıyafet

gigi hadid elbisesi

gigi hadid sokak stili giyimi

 


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir