Gelin Çiçeği Modelleri

Sarı Gelin Çiçekleri ve Sarı Gelin Buketi Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelin buketi seçerken çok sevdiğiniz bir çiçek türünü kullanabilir ya da favori renginizi tercih edebilirsiniz. Gelin buketinizin mekan süslemesindeki renklerle uyumlu olması da hoş bir görünüm yaratacaktır. Sarı renk, verimliliği, arkadaşlığı ve coşkuyu temsil eden bir renktir. Sıcak renk tonlarından biri olduğu için aynı zamanda olumlu etkiler bırakır. En parlak renklerden biri olmasının yanı sıra kırmızıya doğru kaçan tonları daha sıcak ve pozitif, yeşile kaçan tonları ise daha dingin ve sakindir.

Eğer favori renginiz sarıysa ya da gelin buketinizde sarı kullanmak istiyorsanız sizin için birbirinden harika sarı gelin buketi modellerini derledik.

Sarı Gelin Çiçekleri

Sarı renkli çiçek türleri oldukça fazla olduğu için gelin buketi konusunda oldukça şanslısınız. Birçok bitkinin sarı çiçekleri oluşur ve her biri birbirinden güzeldir. İşte düğününüze kullanabileceğiniz sarı gelin çiçeği önerileri 🙂

1) Güller Gelin Çiçeği İçin Harika Bir Seçenek

sarı gül gelin çiçekleri

Sarı güller, sakinliği ve ev yaşantısını temsil ettiği için birçok kişi tarafından gelin buketinde kullanılması gereken çiçek olarak bilinir. Sarı, çok açık ve ara bir renk olduğu için diğer birçok renkle uyum gösterebilir. Sarı gül, beyaz gül ile birlikte kullanıldığında birlikteliği, kırmızı gül ile kullanıldığında ise mutluluğu simgeler.

2) Sarı Laleler Sevginin Simgesidir

sarı lale gelin çiçekleri

Sarı lale de gelin buketine en çok yakışan çiçeklerden biridir. Lale tek başına zarafeti simgelerken sarı ile birleştiğinde çok daha zarif bir sevgiyi ifade eder.

3) Kır Düğünü İçin Papatya

sarı papatya gelin çiçekleri

Doğallığın ve sadeliğin timsali olan sarı papatyalar, gelin buketi için en iyi seçimler arasında yer alır. Özellikle kır ya da kumsal düğünü planlıyorsanız kesinlikle bu çiçeklere bir şans vermelisiniz. Taç olarak da harikalar yaratan bu çiçekler gelin buketinde masumiyeti simgeler.

4) Nergis Gelin Buketi İçin Mükemmel Bir Tercih

sarı nergis gelin çiçekleri

Güzel kokusuyla büyüleyen ve saygıyı simgeleyen sarı nergis çiçeği ile şık bir buket oluşturabilirsiniz.

Sarı Gelin Buketi Modelleri

sarı kasımpatı

Sarı rengi en çok beyaz, kırmızı, pembe ve de turuncu rengiyle uyum sağlar. Gelin buketinde kullanabileceğiniz çok fazla sayıda sarı çiçek türü bulabilirsiniz demiştik. Bu çiçek türleri arasında en popüler olanlar sarı kasımpatı, sarı lale, sarı karanfil ve sarı lilyumdur. Bu çiçeklerin her biri de güzel anlamlar taşır ve gelin buketini harika bir şekilde süsler.

Aşağıdaki sarı gelin çiçeği modellerini incelemeyi unutmayın 🙂

sarı beyaz gelin çiçekleri

sarı beyaz güller ile gelin buketi

sarı gelin çiçeği örnekleri

sarı gelin buketi modeli

sarı gelin buketi modelleri

sarı gelin buketi önerisi

sarı gelin buketi

sarı rengarenk gelin buketi

sarı beyaz gelin çiçeği

sarı gelin çiçeği ve sarı gelin ayakkabısı

Dilerseniz sarı gelin buketinizi sarı bir ayakkabı ile bütünleyebilirsiniz 🙂 Diğer önerilerimizi görmek için gelin çiçekleri sayfamıza bakabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir