Saç Modelleri

Yeni Trend: Saç Mücevherleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her kadın kendini kraliçe gibi hissetmeyi hak eder. Saç aksesuarları da sizlere bu konuda yardımcı olmak için var. Kurdelelerden veya çiçeklerden bahsetmiyoruz. Konumuz sofistike saç mücevherleri; gümüş, altın, inciler, Swarowski taşlar ve elmaslarla süslenmiş saçlar.

Geçtiğimiz haftalarda İngiliz Kraliyet ailesinde tahtın altıncı varisi olan Prens Harry ile “Suits” dizisiyle ün kazanan ABD’li oyuncu Meghan Markle evlendi. Meghan Markle’ın tacı oldukça eski. Aslında o tacın ortasındaki bir broş. 1893 yılında düğün hediyesi olarak Kraliçe Mary’ye verilen 10 adet pırlantadan oluşan broş, 1932 yılında Kraliçe Mary tarafından Kraliçe II. Elizabeth’e veriliyor ve Elizabeth aynı yıl broşu taca dönüştürüyor. Düğün günü ise Meghan Kraliçe’nin verdiği bu özel tacı taktı. Bununla birlikte saç mücevherleri de son dönemin trendleri arasında adından söz ettirmeye başladı.

Markle’ın gelinliği Givenchy moda markasının sanat yönetmeni olan İngiliz tasarımcı Clare Waight Keller imzalı

Kim Kardashian’ın Altın Versace Saç Klipsleri

Makyaj Kraliçesi Kardashian-West, son olarak New York’ta katıldığı bir davette uzun ve düz saçlarını ışıltılı Altın Versace tokalar ile süslemeyi tercih etti.

Afrodit’in saç aksesuarını andıran altın Versace tokaları ile ikonik saç stillerini sofistike aksesuarlar ile kusursuzlaştıran Kim, bir kez daha güzellik ikonu olduğunu hatırlattı.

Ünlülerden örnekler verdiğimize göre sıra sizin için önereceğimiz saç mücevherlerine geldi 🙂

Elmas ve Swarovski Saç Mücevherleri

Siz de birbirinden değerli saç mücevherleriyle kendinizi kraliçe gibi hissetmek ve saçınıza hak ettiği değeri vermek istiyor musunuz? O zaman sizler için hazırladığımız önerilere göz atmanın tam zamanı!

Altın Saç Mücevherleri

Aynı anda hem gösteriş hem de zariflik arayanlar için önerimiz altın saç mücevherleri.

İnci Saç Mücevherleri

İnci sevenlerin favorisi olacak inci saç mücevherleri 🙂 Özellikle gelinlerin saçlarını süslemek için ilk tercihlerden birisi.

Gümüş Saç Mücevherleri

Zariflik arayanlardansanız gümüş mücevherler tercihiniz olmalı.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir