Saç Modelleri

Yarı Toplu Fransız Burgusu Saç Modeli Yapılışı

tarafından tarihinde yayınlandı.

Özel günlerde saç modeli ararken zahmetsiz şık bir model tercih ediyorsanız bu saç modeline kesinlikle bayılacaksınız demektir. Özel günlerde hem oldukça şık hem de doğal görünmek için bu tarz sade saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Yarı toplu Fransız burgusu saç modeli yapılışı

Bu saç modelinin püf noktası kullandığınız tel tokaları iyi gizleyebilmektir. Bunun için saç renginizle uyumlu renkte tel tokalar tercih ederseniz işiniz çok daha kolay olur. Gelelim yapılışına; Saçınızın kenarından bir tutam alın ve kulak hizasında arkaya doğru uzatın. Bu aşamada ne çok kalın ne de çok ince bir tutam almaya özen gösterin.

Saçınızı geriye doğru tuttuktan sonra tel tokaları dik bir şekilde biri aşağıya biri yukarıya bakacak şekilde saçınıza tutturun.

Daha sonra diğer taraftan bir saç tutamı daha alın ve parmağınızla saçı büktükten sonra daha önce tutturduğunuz tel tokaların tam üstüne getirin.

Başka bir tel tokasını başparmağınız ve işaret parmağınızla tuttuğunuz kısma yerleştirin.

Biraz saç spreyi sıkın ve saçlarınız hazır! Bu saç modeli hem düz saçlarda hem de dalgalı saçlarda harika görünüyor.

Bu saç modelini hem günlük olarak hem de özel günlerde tercih edebilirsiniz. Hatta şık bir saç aksesuarı ile kendi düğününüzde bile bu saçı kullanabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir