Saç renkleri

“Dibim çıktı” sorunu Dip Gölgeleme Trendi ile Sona Eriyor

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saçlarınızı hangi renge boyarsanız boyayın bir süre sonra saç dipleriniz kendi saç renginizde çıkar ve bu da kötü bir görünüm oluşturur. Özellikle kendi saç renginizle zıt bir renk tercih ettiyseniz çok daha kısa bir sürede saç diplerinizin göründüğünü fark edebilirsiniz. Bu da sık sık dip boyası yapmanızı gerektirebilir. Saçlarınızı sürekli boyatmak hem bütçenizi sarsar hem de saçlarınızın yıpranmasına sebep olur. İşte hem bu sorunları yok edecek hem de saçlarınızın çok daha doğal görünmesini sağlayacak yeni bir trend ile karşı karşıyayız.

Dip gölgeleme trendi saç diplerinizin saçınızın diğer kısımlarından daha koyu, kendi saç renginize daha yakın bir renge boyatmak anlamına geliyor. Kendi saç renginizle boyadığınız renk arasında doğal ve yumuşak bir geçiş sağlayarak saç diplerinizin sürekli olarak ortaya çıkmasını engelliyor. Üstelik bu uygulama ile boyattığınız renk saçlarınızda çok daha doğal bir görünüme kavuşuyor. Eğer saçlarınız kahverengiyse ve karamel, sarı, turuncu gibi kahverengiye yakın renklere boyatmak istiyorsanız dip gölgeleme ile doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra mavi, gri gibi marjinal renklerde de saç diplerinizi kendi saç renginize uygun şekilde dip gölgeleme işlemi ile boyayabilirsiniz.

Siyah saçlıysanız gri gibi çok net renklerde bile saç diplerinizin siyah kalmasını sağlayabilirsiniz. Elbette gri ile kendi saç renginiz arasındaki geçişi ancak dip gölgeleme uygulaması ile yapabilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz en güzel dip gölgeleme trendi örnekleri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir