Saç renkleri

Altın Kahve Saç Rengi ile Işıldayan Saçlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Saç rengi trendleri arasında özellikle kahverengi tonları ve parıl parıl parlayan saçlar yükselişte. Saçlarınız kahverengi tonları ile hem doğal görünürken ışıltılı renklerle de parlayabilir. Bunun için de en ideal saç rengi hiç kuşkusuz altın kahve saç rengi.

Altın yansımaları olan kahve saç rengi hemen her yüz tipine, saç şekline ve ten rengine yakışabilir. Ancak özellikle saçlarınız uzun ve dalgalıysa altın yansımalar saçlarınızda harika görünebilir. Kumral, çikolata kahve, kızıl kahve gibi farklı kahve tonlarına altın yansımalar yapabilir ya da direkt olarak altın kahve saç boyası ile saçlarınızı boyayabilirsiniz. Eğer saçlarınız koyu tonlardaysa önce saçlarınızın rengini açtırmalı ve daha sonra altın kahve rengine boyatmalısınız. Bu şekilde altın yansımalar çok daha belirgin olacaktır.

Son zamanların en trend renklerinden olan metalik renkler, saçlarda da harika yansımalar yaratabiliyor. Saçlarınızın daha sağlıklı, hareketli, gösterişli ve ışıl ışıl görünmesini istiyorsanız altın kahve rengini deneyebilirsiniz.

Altın Kahve Saç Boyası Numarası

Altın kahve saç rengini elde etmek için bir kuaföre başvurabileceğiniz gibi saç boyası markalarının altın kahve rengini de saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Bu renk tonu Garnier Çarpıcı Renkler 6.35 Çarpıcı Altın Kahve saç boyası ile elde edilebilir.

   


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir