Ürün İnceleme

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kapatıcı konusu bir çok kişi için içinden çıkılamaz bir muamma olabilir. Çizgilere dolan kapatıcılardan, kapatamayan kapatıcılara kadar bir çok farklı markanın farklı kapatıcıları arasından en iyiyi bulma çabası her kadın için süregelen bir rutindir. Bu yüzden biz de size yol göstermek adına elimizden geldiğince farklı ürün hakkında bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağız.

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı Yorumları

Kapatıcının başarılı olması için gün boyu etkisini koruması ve yüzdeki kusurlar, kıvrımlar ve çizgilere dolmaması önemlidir. Ciltteki lekeleri yüzde yüze varan oranda kapatması ve yüzde ağırlık hissi vermemesi de önemli detaylardandır. Bu yüzden iyi bir seçim yapmak için bütçeyi de biraz zorlamak gerekebilir. Ancak bazı ürünler fiyat açısından uygun olmasına rağmen etkileri birçok büyük marka kadar iyi olabilmektedir. Bu yazımda anlatacağım ürün olan Rimmel London lasting finish kapatıcı da uygun fiyatlı olan ama kalitesinden de ödün vermeyen ürünlerden birisi.

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı

Rimmel London lasting finish kapatıcı cildinizin hava almasını engellemeden iyi bir kapatıcılık sağlayan bir üründür. Kırmızı yuvarlak bir kutusu olan bu ürünün yapısı oldukça yoğun. Bu da elle sürmeyi imkânsız kılıyor. Nemli bir sünger ile uyguladığınızda istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Fırça ile sürülmesini pek tavsiye etmiyorum çünkü eşit dağıtmak oldukça zor oluyor.

Göz altı morlukları için gerçekten başarılı bu yüzden de göz altı morlukları olan kadınların çok seveceği bir ürün. (Aşağıdaki fotoğrafta Ivory kullanılmıştır)

ivory öncesi sonrası

Renk konusunda maalesef çok fazla seçenek yok. Porcelain, Ivory ve Warm Beigeden oluşan renkleri ile ren renginizle bire bir örtüşmese de yakın olan renkleri seçip, pudra ile üzerinden geçerek istediğiniz tonu yakalayabilirsiniz. Eğer pudra tercih etmiyorsanız fondöteninizi üzerinden geçerek kapatıcılığı maksimuma çıkartıp renk tonunu ayarlayabilirsiniz.Ayrıca özel günleriniz için porselen etkisi yaratan bir makyaj yapmak istediğinizde aradığınız kapatıcı Rimmel London Lasting Finish kapatıcı olabilir 🙂

Ivory ve Porcelain

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı yorumları

Beige

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı beice incelemesi

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı Beige

Rimmel London Lasting Finish Kapatıcı Fiyatı

Rimmel London Lasting Finish kapatıcının fiyatı ortalama 15 TL’dir. Fiyatına göre kat ve kat başarılı sonuç veren bu ürünü mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir