Ürün İnceleme

Pürüzsüz Dudaklar İçin En İyi 7 Lip Balm

tarafından tarihinde yayınlandı.

Pürüzsüz dudaklara sahip olmanın yolu dudak bakımı yapmaktan geçer. Düzenli olarak dudak peeling yapmak ve dudak kremi kullanmak dudaklarınızın çok daha pürüzsüz olmasını ve rujunuzun da daha iyi görünmesini sağlar. Özellikle kış günlerinde dudak çatlaklarını önlemek için mutlaka bir lip balm yani dudak kremi kullanmalısınız. İşte pürüzsüz dudaklar için en iyi 7 lip balm

Nivea Lip Butter Frambuaz


Lip balm konusunda başarılı markalardan biri olan Nivea’nın frambuaz özlü bu dudak kremi oldukça seviliyor. Yoğun bir yapısı olduğu için dudaklara gerekli bakımı sağlıyor. Gece yatmadan önce sürerseniz çok daha etkili. 12 saat boyunca nemlendirme vaat ediyor. Nivea Lip Butter Frambuaz fiyatı ise 9.90 TL.

Bepanthol Dudak Kremi

Cilt bakımı konusunda en başarılı markalardan biri olan Bepanthol’un dudak kremi de dudaklara çok iyi bakım sağlıyor. İçeriğinde provitamin B5 ve E vitamini bulunan bu dudak kremi çatlayan dudakları hızla onarıyor. Şeffaf bir yapısının olması ve paraben içermemesi de diğer özelliklerinden biri. Özellikle kış aylarında kuruyan dudaklar için harika bir nemlendirme sağlayan Bepanthol dudak kremi fiyatı ise 10.90 TL.

Burt’s Bees Dudak Balmı


İçeriğinin tamamen doğal olması ile birçok kişinin favorisi olan Burt’s Bees’in lip balmı dudakları harika bir şekilde nemlendiriyor. Farklı tatlara sahip seçenekleri bulunan bu dudak kremi sürüldükten sonraki 4-5 saat dudaklarınızın nemli kalmasını sağlıyor. Şeffaf renkli olması ve oldukça hafif bir yapısının olması da sevilen özelliklerinden. İçerisinde Hindistan cevizi yağı, balmumu, ayçiçek yağı, biberiye özü, soya fasulyesi ve kanola yağı bulunan Burt’s Bees Lip Balm fiyatı ise 15 TL.

Hurraw Lip Balm


Yine doğal içeriğiyle sevgimizi kazanan bu lip balm oldukça hafif bir yapıya sahip. Vegan bir ürün olmasının yanı sıra içerisinde E vitaminin olması da dudaklar için oldukça faydalı. Farklı aromalara ve kokulara sahip çeşitleriyle favori lip balmınız olmaya aday. Dudakta yapışkan bir his bırakmıyor ve uzun süre nemlendiriyor. Douglas mağazalarında bulabileceğiniz Hurraw Lip Balm fiyatı ise 18 TL.

Eos Lip Balm


Görünümü ile birçok kişinin favorisi haline gelen ve bir anda popülerleşen Eos lip balm da %100 doğal bir içeriğe sahip. E vitamini, shea ve jojoba yağı bulunan içeriği ile dudaklarınıza ihtiyacı olan bakımı sağlıyor. Dudağınızda ağırlık yapmaması ve gün boyunca nemlendirmesi en güzel özelliklerinden biri. Hafif bir yapısı olduğu için rujların altına da uygulayabilirsiniz. Eos Lip Balm fiyatı ise 25 TL.

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Lip Balm

Nuxe Reve De Miel Lip Balm yorumlar
Eğer sık sık dudak çatlaması problemi yaşıyorsanız yoğun bakım için bu lip balmı tercih edebilirsiniz. Son derece yoğun bir yapısı olduğu için dudaklarınızı kısa sürede onarıyor ve pürüzsüz hale getiriyor. Bu lip balmın diğerlerinden farkı ise sürdüğünüz anda mat bir görüntüye ulaşması. Harika kokusu ve kalıcılığıyla favoriniz olabilecek Nuxe Reve de Miel Baume Levres Lip Balm fiyatı ise 29,90 TL.
Nuxe Reve De Miel Lip Balm dudak koruyucu yoğunluk
Nuxe Reve De Miel Lip Balm yorumlarını incelemek için tıklayın.

Blistex MedPlus

Son zamanların en popüler lip balmlarından biri olan Blistex MedPlus özellikle kış aylarında kuruyan ve çatlayan dudaklara çok iyi geliyor. Bu lip balmın en iyi yanı çok hızlı bir şekilde etki ediyor olması. Sürdükten sonra birkaç saat içinde dudaklarınızı onarıyor. Yoğun bakım sağlayarak dudaklarınızı iyileştiriyor. İçerisinde mentol bulunduğu için ferah bir hissiyat yaratıyor. Yoğun bir yapısı olduğu için rujların altına sürmek için pek uygun değil. Ancak gece yatmadan önce uygularsanız sabah pürüzsüz dudaklarla uyanabilirsiniz. Blistex MedPlus fiyatı ise 9 TL.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir