Soru-Cevap

Eurovision Yıldızı Polina 2 Ayda Tam 40 Kilo Verdi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Rus asıllı Polina Gagarina son yılların en çok parlayan genç yıldızlarından. Her yıl düzenlenen “Yılın Şarkısı” festivalinden defalarca ödül alan Polina, ayrıca “Yılın Yükseleni” dalında “Muz-TV” ödülü sahibi. Şarkıcı, çok kısa bir sürede tam 40 kilo vererek hayranlarını şaşkına çevirdi! Bu yazımızda Polina Gagarina ile yapılan röportaja yer vereceğiz.

Gagarina’nın kullandığı ürün ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

– Bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir değişimi kimse beklemiyordu. Buna nasıl karar verdiniz?

Ergenlik yaşlarımdan beri kilo sorunu çekiyorum. Aslında hep kendimle barışıktım ve kilolarımı dert etmiyordum, özellikle Andrey doğduktan sonra daha fazla kilo almaya başladım. Artık bu durum sağlığımı tehdit etmeye başladığını hissettiğim noktada birşeyler yapmam gerektiğine karar verdim.

– Daha önce zayıflamayı denediniz mi?

Denemez olur muyum? Neler denediğimi duysanız inanmazsınız. Kan diyeti, karbonhidratsız, ayrı beslenme, mono-diyet, protein bileşikler, kefir, açlık, türlü türlü zayıflama çayları. Sadece insanların kilo verme umutlarını kullanarak satılan Tayland tabletleri ve benzeri saçma ürünler dışında her şeyi tekrar tekrar denedim!

– Bu denemelerinizin hiçbirinden sonuç alamadınız mı?

Maalesef bazı denemelerimde 4 veya 5 kilo kadar zayıfladım ama devamında bu kiloları tekrar geri aldım. Anlayacağınız pek bir işe yaramadı.

– Herhangi bir ürün kullanmak yerine spor salonuna gitmeyi denemediniz mi?

Bildiğiniz gibi tüm bu fitness ve spor salonları hali vakti yerinde kadınlar için güzel. Onlar her şeyi ödeyebilir. Benim bir de konser ve turnelerim aylar öncesinden belirleniyordu. Çok güçlü cezai yaptırımları olan yapımcılara karşı yükümlülüklerim vardı. Bu şartlarda spor salonuna nasıl gideceksin? Bu, benim yoğun iş trafiğime hiç uymuyordu.

Aslında milyonlarca kadın benzer ritimde yaşıyor. Bana olduğu gibi onlara da normal hayatlarını, anne olmak, eş olmak veya iş hayatında yükselmek gibi isteklerini gerçekleştirmelerine müsaade edecek bir zayıflama yöntemi gerek.

– Anladığım kadarıyla siz bu yöntemi buldunuz?

Evet(kıkırdıyor). Bu konuda bana eşim Dima İshakov yardımcı oldu. Bir gün eve geldiğinde bana mavi renkli küçük bir şişe verdi ve “Al, zayıfla” dedi.

– Bahsettiğiniz ürün mü 40 kilo vermenizi sağladı? Üründen bahsedebilir misiniz?

Evet Dima’nın bana verdiği bir ürün, tek başına bu kadar çok etkili oldu! Digest it isminde bir ilaç. Zayıflamanıza yardımcı olduğu gibi bağırsaklarınızı da tamamen temizleyen harika bir ilaç. Kısaca hem içinizi temizliyorsunuz hem de kilo veriyorsunuz.

– Bir zayıflama ilacı sayesinde mi zayıfladınız yani? Nasıl böyle bir etki gösteriyor?

Gerçekten çok ciddiyim, bu ilaç dışında başka hiçbir şey kullanmadım! (Gülüyor). Digest it etkili bir mide suyu üretimine yardımcı oluyor, bu sayede sindirim sistemi daha güçlü bir şekilde çalışmaya başlıyor. Böylelikle değişim süreçlerinin etkin bir şekilde uyarılması sağlanıyor. Genel manada organizma yağ işleyici bir makineye dönüşüyor! Yani vücudunuz sadece yağ yakmaya başlıyor. Tüm fizyolojik nüansları bilmiyorum, benim için önemli olan bunun sayesinde zayıflamış olmak, daha detaylı tüm bilgiler ise üreticinin sitesinde bulunabilir.

– Toplamda kaç kilo verdiniz?

Ortalama olarak bir hafta içerisinde 4-5 kilo veriyordum! Bir ay geçmişti ki artık gardırobumla ilgili sorunlar başladı. Bu konuda stilistime minnetarım. Bir yolunu bulup hızlı ve etkili bir şekilde benim yeni ölçülerimi aldı ve tam zamanında konser kıyafetleri ve elbiseler dikti. Toplamda 2.5 ay içerisinde 40 kilonun üzerinde verdim! Ve bu hayatımdaki en kolay ve en hızlı zayıflama oldu!

– Okuyucularımıza herhangi bir şey söylemek ister misiniz?

Herkesin kendisini bulmasını istiyorum, fazla kiloların bu korkunç tutsaklığından kurtulmalarını diliyorum! Kesinlikle başaracaksınız, yeter ki inanın! En güzel ödül; kendini yenilenmiş hissetmek, aynanın karşısındaki yansımada gördüğün mutluluk. Kendine olan güveninin gelmesi önemli olan, yapabilirsin, başarabilirsin!

Ürünün orjinal satış sitesine buradan ulaşabilirsiniz.


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir