Ünlülerin saç modelleri

Meryem Uzerli’nin Saç Rengi ve Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Meryem Uzerli 1983 yılında Almanya’da dünyaya geldi. Annesi Alman, babası ise Türk olan güzel oyuncu ilk olarak Muhteşem Yüzyıl ile karşımıza çıktı ve halkın büyük kesiminin sevgisini ve beğenisini kazandı. Güzelliği ile hepimizi büyüleyen Meryem Uzerli sonrasında ise adım adım daha fazla tanınmaya başlayan Meryem Uzerli Elidor reklamları ile karşımıza çıktı. Şuan oynadığı dizi de ise farklı tarzlar ile boy göstermeye başladı.

meryem uzerli muhteşem yüzyıl

Bu yazımda bu güzel oyuncunun saç rengini ve saç modellerini inceleyerek size bilgi vermeye çalışacağım.

Meryem Uzerli Saç Rengi Boya Numarası

Meryem Uzerli’nin Muhteşem Yüzyıldaki Hürrem Sultan rolünden sonra hemen hemen herkes bu saç rengini merak etti. Bu yüzden de Meryem Uzerli daha sonra saç renginin tarçın ve bakır kızıl saç boyasının karışımından elde edildiğini açıkladı. Hürrem Sultan’ın Tarçın Kızılını Palette’nin tarçın bakır rengi ile eldebilirsiniz.

meryem uzerli kızıl saç rengi

Bebeksi bir cilde ve güzelliğe sahip oyuncunun saçları ilk gündeme geldiğinden beri çok beğeniliyor. Teninin rengi ve güzelliğinden dolayı kızıl saçları kendisi ile çok uyumlu. Meryem Uzerli’nin saç rengi İrlanda veya İrlandalı kızılı olarak bilinen bir renk. Muhteşem Yüzyıl dizisi boyunca kendisini hep bu saç rengi ile görmeye çok alıştık.

hürrem sultan saç renkleri

Beyaz tenli kadınların mutlaka denemesi gereken bir renk olan İrlandalı kızılı saç rengi, eğer renkli gözlere sahipseniz üzerinizde olduğundan daha güzel ve uyumlu duracak bir renk.

Meryem Uzerli Yeni Saç Rengi

Hamilelikten sonra kilo veren ve saç rengini değiştiren Meryem Uzerli kızıldan tam olarak vazgeçmeyerek kızıl tonları içeren bir sarı rengi denedi.

meryem uzerli yeni saç rengi

Anlaşılan o ki daha sonra tamamen sarı saç rengine dönen Meryem Uzerli’ye her saç rengi yakışıyor. Çünkü yüzü çok güzel 🙂

meryem uzerli sarı saç rengi

Meryem Uzerli Saç Modelleri

Saç rengi ile ilgili bilmeniz gerekenleri anlattığımıza göre sıra geldi kullandığı saç modellerine. İşte Meryem Uzerli nam-ı diğer Hürrem Sultan saç modelleri!

hürrem sultan dalgalı saçları

hürrem sultan dalgalı saç modeli

meryem uzerli

meryem uzerli yeni hali

meryem uzerli saç modelleri

meryem uzerli kısa saç modeli

meryem uzerli hürrem sultan saç rengi

meryem uzerli eski hali

meryem uzerli dalgalı saç

hürrem sultan

hürrem sultan kızılı

hürrem sultan kızıl saç rengi

hürrem sultan kıvırcık saçları

hürrem sultan doğal hali

Meryem Uzerli’nin stilini,saç rengini ve saç modellerini inceledik. Saç modelleri ile ilgili aradığınız her şeyi sitemizden bulabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir