Kısa saç modelleri

Kısa Saçlar İçin Dağınık Topuz Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Öncelikle, kısa saça sahip kadınların da gönüllerince saçlarını dağınık topuz  yapabilme özgürlüğünün olduğunu düşünüyorum ve bu konuda da sizler için yazmaya karar verdim. Evet kısa saçlı kadınlar da topuz modellerinden en verimli şekilde faydalanabilirler. Peki nasıl mı? Çok basit birkaç tüyo ile uzun saçların yarattığı dağınık topuz etkisini kısa saçlarınıza da verebileceksiniz.

Kendim de kısa saçlı bir kadın olarak model kısıtlılığından fazlasıyla sıkılmış durumdayım. Ki sizlerin de aynı dertten muzdarip olduğunuzu duyar gibiyim. Ama endişelenmeyin 🙂 , birkaç deneme ile muhteşem dağınık topuz modellerine sahip olabilirsiniz. Sadece bana kulak verin, yeter!

Kısa Saçlar için Topuz Modelleri

Biz kadınlar güzel ve alımlı görünmemiz gerektiğini düşündüğümüz düğün,nişan,nikah,yemek daveti gibi önemli etkinliklerde topuz modelini çok fazla tercih ederiz. Sebebi ise bu modelin fazlasıyla şık durması ve vakitten kazanmamızı sağlaması tabi ki.

kısa saç için topuz modeli

Her şeyden önce kadınsılığı ön plana çıkaran topuz saç modeli, her yaştan ve tarzdan kadının tercihidir. Ben de bu kadınlardan biriyim ve böyle bir modelin varlığı bizler için çok büyük bir lüks diye düşünüyorum. Şimdi ise, bize verilen bu fırsatı en güzel nasıl değerlendirebiliriz, haydi bir göz atalım.

Kısa Saçlar İçin Yarım Topuz Saç Modeli

Kısa saçlara sahipseniz model bulmakta zorlanıyorsunuz ve başınız,saçlarınızla belada demektir. Ama telaşa mahal yok! Şimdi sizlere anlatacağım yarım topuz saç modeli ile hem sıra dışı ve stil sahibi bir görünüme, hem de her gün kullanabileceğiniz pratik saç modeline kavuşacaksınız.

Son bir senedir moda dünyasını kasıp kavuran yarım topuz saç modeli birçok kadın tarafından tercih edilen bir model haline geldi. Eh ben de yazmadan durur muyum?

kısa saçlar için yarım topuz saç modeli

Hele ki saç renginiz ombre,balyaj gibi teknikler içeriyorsa ne mutlu size. Çünkü yarım topuzun en çok yakıştığı modeller ombreli, röfleli ve farklı tonlara sahip saç renkleri. Doğal görünmesinin yanı sıra stilinizi tek düzelikten de kurtaracaktır.

Diyorsanız sadelik benim işim değil; öyleyse size aksesuar kullanmanızı önerebilirim, böylelikle hem pratik, hem de gösterişli bir saç modeline sahip olabilirsiniz.

Yarım topuz saç modelleri ile ilgili önerilerime gelecek olursak , hepsi aşağıda 🙂 Eminim ki aradığınız modeli bulacaksınız.. Başlıyoruz!
kısa saçlar için yarım topuz
kısa saçlar için yarım topuz saç modelleri
kısa saçlar için yarım topuz saç şekilleri
kısa saçlar için yarım topuz saç stili
yarım topuz saç
yarım topuz saç modeli
yarım topuz saç modelleri
yarım topuz saç örneği
kısa saç için yarım topuz
kısa saç için yarım topuz saç modeli

Kısa Saçlar İçin Ense Topuzu Saç Modeli

Ense topuzunun en güzel yanlarından biri dilediğiniz yer ve zamanda, dilediğiniz süre boyunca saç modeliniz bozulmadan rahatlıkla kullanabilmenizdir. Üstelik fazlasıyla pratik olan bu modeli oluşturmanız için bir küçük lastik toka ya da birkaç firkete toka yeterli olacaktır.

Ense topuzunu klasik şekilde kullanabileceğiniz gibi kafes modeli diye adlandırılan, yapımı kolay ama görünümü çok şık olan bu modeli de kullanabilirsiniz.

Saçları at kuyruğu yapmak suretiyle işe başlıyoruz. Alttan yaptığımız at kuyruğu sonrasında döndürüp topuz haline getirdiğimiz saçlarımızı birkaç firkete toka yardımıyla enseye sabitliyoruz. Böylelikle kenardan açılan ve saça tutturulan topuz modeli bir kafes şeklini alıyor. İşte bu kadar kolay! Enfes görünmek bir dakikanızı bile almıyor, denemenizi şiddetle öneririm. Kısa saçlı kadınların da çok güzel topuz modellerine sahip olabileceğini ve bunu çok da güzel taşıyabileceklerini ben biliyorsam herkes bilmeli diye düşünüyorum ve bunu da herkese göstermeliyiz.

Aşağıdaki modellere göz atmadan saç modelinize karar vermeyin 🙂
ense topuzu
ense topuzu saç
ense topuzu modeli
ense topuzu nasıl yapılır
kısa saça uygun ense topuzu
kısa saçlar için ense topuzu
ense topuzu saç modelleri
kısa saçların yapabileceği ense topuzları
ense topuz saç modeli


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir