Topuz modelleri

Dağınık topuz modelleri nasıl yapılır?

tarafından tarihinde yayınlandı.

Dağınık topuz modelleri, bir kadına yakışabilecek en güzel ve en doğal saç modellerinden birisidir. Her yaştaki kadına hitap eden bu saç modelleri abartısız olmayı seven ve rahat saç şekillerini tercih eden kadınlar için idealdir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde çok rağbet gören bu saç modeli her yaşa ve her ortama uyum sağlayabilen harika bir saç modelidir.

Dağınık topuz saç modeli, girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlamasının yanı sıra, yapımı oldukça kolay ve pratik bir saç modelidir. Dağınık topuz modelini tercih eden kadınlar genelde salaş bir şıklığı seven ve saç modeli için saatler harcamayı sevmeyen kadınlardır.

Dağınık topuz modellerini tercih edecekseniz ilk aşama hangi ortamda tercih edeceğinize karar vermek olacaktır. Bu saç modeli ile aklınıza gelebilecek her ortama uyum sağlayabilir, doğallığınızla dikkatleri toplayabilirsiniz. Özel günlerde kullanabileceğiniz gibi günlük rutin işlerinizi tamamlarken tercih edebileceğiniz doğal ve zahmetsiz bir saç modelidir.

Dağınık topuzlar kolay ve zahmetsiz şekilde yapılabiliyor diyoruz ancak kullanacağınız alana göre de değişiklik gösterebileceğinizi unutmayın. Mezuniyet, nişan, düğün gibi özel günlerde kullanacağınız dağınık topuz modeli tabi ki günlük kullanımdaki topuz modeli ile aynı olamaz. Günlük kullanımda daha salaş ve fazla emek harcamadan yapacağınız dağınık topuzu, özel günlerde daha özen göstererek ve daha şık,süslü ve hafif abartılı olacak şekilde yapmalısınız ki gözler her daim üzerinizde olsun.
dağınık topuz modelleri

Dağınık Topuzlar Modadaki Yerini Daima Koruyor

Moda dünyasında daima yerini korumayı başaran dağınık topuzlar zaman ve mekan fark etmeksizin doğal güzelliğinizi ortaya çıkarmanız için en güzel yardımcınızdır. Topuz modelleri özel günlerinizde, iş hayatınızda, alışverişe çıkarken, arkadaşlarınız ile buluşmaya giderken, en özel buluşmanızda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz, zarafetinizi ortaya koyabileceğiniz en güzel seçimdir.

Dağınık topuz modellerinin en güzel yanı, işe veya kısıtlı zaman içerisinde herhangi bir yere giderken evde kolaylıkla yapabiliyor olmanızdır. Bazı püf noktalarına dikkat ederseniz siz de evinizde kolayca dağınık topuz saç modelini yapabilirsiniz. Tabi ki bunu yapmak için pek çok dağınık topuz modeli arasından seçim yapmanız gerekiyor. Doğal güzelliğinizi en güzel şekilde yansıtacak olan modeli seçtikten sonra ayna karşısına geçebilirsiniz.

Dağınık topuz modelleri yapılışı

Şimdi sıra geldi dağınık topuz modelinin nasıl yapıldığını öğrenmeye! Tüm saç modellerinde olduğu gibi uzun süre kalıcılığını sağlamak için saç spreylerinden yardım alabilirsiniz. Spreyin saçınızda yarattığı sertliği yok etmek için saç kremlerinden yardım almanız doğru bir seçim olacaktır.
Haydi Ayna Karşısına, Dağınık Topuz Yapıyoruz!
Kolay dağınık topuz yapımı için ilk olarak başınızı öne eğin ve saçlarınızı fırça yardımı ile tarayın. Sonrasında saçlarınızın tamamına maşa ile bukleler yapın, sonra bukleleri çok hafif dağıtarak açın ve saç spreyi ile şekillendirin.

dağınık topuz modeli yapılışı

Daha sonra saçlarınızı tepeden at kuyruğu olacak şekilde düzgünce toplayın, elinizle dilediğiniz gibi topuz haline getirin ve saç uçlarınızı sabitleyin.  Artık dağınık topuz saç modeliniz hazır! Şimdi dilediğiniz gibi doğallığınızla göz kamaştırmaya hazırsınız. Dağınık topuz yaparken dikkat etmeniz gereken püf noktası saçlarınızı sabitlemek için kullandığınız tokalar saç renginiz ile uyumlu olmalıdır, böylece daha hoş ve daha doğal bir dağınık topuz modeli elde edebilirsiniz.

Size yapımını tarif ettiğim dağınık topuz modeli, en kolay ve pratik dağınık topuz  modellerinden biridir ve kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç şeklidir. Bu saç modelini dilediğiniz her alanda tercih edebilir, doğal güzelliğin hafifliğini yaşayabilirsiniz. Bu modelin dışında onlarca dağınık topuz modeli bulunduğunu söylemiştik, yapacağınız saç modeline karar vermeden önce sizler için derlediğimiz dağınık topuz modellerine göz atmayı ihmal etmeyin. Tabi ilk olarak hangi mekanda tercih edeceğinize de karar vermeniz gerekiyor.

dağınık topuz modeli şekli
dağınık topuz modeli
dağınık topuz bayan
bayan için dağınık topuz
dağınık bayan topuz modelleri
Yukarıdan dağınık topuz
dağınık topuz saç modeli
dağınık topuz örneği
Şık dağınık topuz
Yandan arkadan ve önden dağınık topuz
dağınık topuz şekilleri
dağınık topuz saç
Üstten dağınık topuz

Evet, sizin için seçtiğimiz dağınık topuz modelleri ile ilgili örneklerin sonuna geldik. Eğer dağınık modeller dışındaki modeller de ilginizi çekiyorsa topuz modelleri kategorimize göz atmanızı öneririm. Belki hiç aklınızda olmayan bir model beğenirsiniz, kim bilir?


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir