Moda

Kısa Bot Trendi ile Harika Kombinler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kış trendleri kendini göstermişken kış kombinleri için hazırlık yapma zamanı da geldi çattı. Havalar daha soğumamışken kış aylarında trend olan parçaları şimdiden nasıl kombinleyeceğimizi bilmemizde fayda var. Bu kış ayakkabı trendleri arasında en çok göze çarpan kısa bot modelleri oldu. Bilekte biten bu bot modelleri hem cool hem de stil sahibi görünmenizi sağlayabilir.

Peki ama kısa botlar nasıl kombinlenir?

Bu botları skinny pantolonlarınız ile birlikte giyebilirsiniz. Kot ya da deri skinny pantolonlarda bilekleriniz açık kalacak şekilde bu botları giyerek şık görünmeniz mümkün. Pantolonlarla oversized kazaklar giyebilir ya da oduncu gömlekleriyle harika bir stil yaratabilirsiniz. Pantolonların yanı sıra çiçekli, kadife, kışlık elbiseler de bu botlarla harika bir uyum yakalıyor. Hafif topuklu kısa botlarınızı özel günlerde şık elbiselerinizle birlikte de giyebilirsiniz. Eğer kış aylarında bileklerinizi açıkta bırakmak istemiyorsanız bir tozluk ya da uzun çorap ile botlarınızı giyebilirsiniz.

Kısa Bot Modelleri

Kısa bot modelleri ile ilgili daha çok örnek görmeye ve kombin önerileri almaya ne dersiniz? İşte sokaktan seçtiğimiz en şık kombinler.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir