Moda

Cool Olmanın Sıcak Yolu; Oversized Kaban Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Sonbaharın tadını çıkarırken bir yandan kışın ne giyeceğim diye kara kara düşünenlerdenseniz sizin için harika kış kombini önerileri seçtik. Bunlardan biri hiç kuşkusuz ilk anda ön yargılı yaklaşmanıza sebep olacak ama doğru kombinlerle gönlünüzde yer edecek oversized kaban kombinleri olacak. Şişme, kaşe ve daha birçok kaban modelinde tercih edebileceğiniz oversized kalıplar hem sizi soğuk havalardan koruyacak hem de stil sahibi görünmenizi sağlayacak. Nasıl mı? İşte bu muazzam kombinlere göz atarak fikir edinebilirsiniz.

Oversized Kaban Kombinleri

Oversized kabanlar, sizin kendi bedeninizden birkaç beden daha büyük kaban anlamına geliyor. Her ne kadar bunu ilk duyduğunuzda kafanızda itici bir görüntü oluşsa da doğru kaban seçimi ve başarılı kombinleme ile harika görünebilirsiniz. Oversized kaşe kabanları, şık pantolonlar, bootieler, boğazlı kazaklar veya midi eteklerle birlikte giyebilirsiniz. Hem ofis giyiminde hem de günlük hayatta kolayca kullanabileceğiniz harika kaban modelleri olduğunu söyleyebilirsiniz.

Oversized kaban modelleri ile ilgili daha çok fikir edinmek için seçtiğimiz harika kombin önerilerine göz atabilir ve kendi kış stilinizi oluşturmak için bu örneklerden ilham alabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir