Moda

Kırmızı Elbise Nasıl Kombinlenir?

tarafından tarihinde yayınlandı.

Her kadının dolabında bir küçük siyah elbise bulunmalı derken kırmızı elbiselerin de uzaktan göz kırptığını görebiliyoruz. Siyah elbisenin yanında kırmızı elbise modelleri de birçok davet için kurtarıcı rolü üstlenebiliyor. Eğer siz de kırmızının size çok yakıştığını düşünüyorsanız dolabınızda birkaç model kırmızı elbise bulundurun. Kırmızı elbiseleri kombinlemek siyah elbiseler kadar kolay olmayabiliyor. Ancak doğru parçaları seçerek muazzam bir stile sahip olabilirsiniz.

Kırmızı elbise kombinleri ile ilgili ipuçları

Kırmızı, son derece canlı ve parlak bir renk olduğu için renk kullanımı konusunda sizi sınırlayabilir. Ancak uyumlu renkleri seçtiğiniz takdirde doğru bir kombine ulaşabilirsiniz. Eğer önemli bir gecede ya da davette şık bir kırmızı elbise giyecekseniz siyah ayakkabı yerine ten rengi, nude bir ayakkabı tercih etmelisiniz.

Bu şekilde hem elbiseniz ön plana çıkar hem de bacak boyunuz olduğundan uzun görünür. Kış aylarında kırmızı elbise giyecekseniz siyah opak çorap giyebilir ve süet bootie ya da stiletto giyebilirsiniz. Opak çorap ile kesinlikle rugan ayakkabı tercih etmemelisiniz.

İşte size fikir verecek birkaç kırmızı elbise kombini.


   


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir