Moda

Plaj Stilinde Kimono Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Yaz aylarının en güzel yanı tatil yapmaktır. Tatilde ne giyeceğinize karar vermeden önce sizin için seçtiğimiz kimono kombinlerine göz atmaya ne dersiniz? Hem gezintilerde, hem akşam yemeklerinde hem de plajda şık  görünmek istiyorsanız bu sezon da oldukça popüler olan kimonolardan mutlaka edinin.

Sezonun Trend Kimono Modelleri

Japon kültürüne ait bir kıyafet olan kimonolar son birkaç yıldır moda dünyasındaki yerini sağlamlaştırdı. Çiçekli, rengarenk kimonolar özellikle yaz aylarında kombinlere bambaşka bir hava kazandırıyor. İnce olmaları ve salaş bir görünüm vermeleriyle yaz mevsiminin en çok aranan kıyafetlerinden biri olan kimonoları farklı şekillerde kombinleyebilirsiniz.

Crop top, kot şort, sandalet üçlüsüne hareket katmak için renkli bir kimono tercih edebilirsiniz. Akşam gezmelerinde havuç pantolon, babet ve şık bir bluz üstüne kimono giyebilirsiniz. Plajda bikini üzerine giyerek de son derece şık görünmeniz mümkün.

Sezonun Kimono Kombinleri

Peki farklı kimono modellerinin nasıl kombinlendiği ile ilgili fikir edinmek için seçtiğimiz görsellere göz atmaya ne dersiniz? İşte sizin için seçtiğimiz en güzel kimono kombinleri ve farklı öneriler.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir