Moda

En Çekici Vintage Aksesuar; Cat Eye Güneş Gözlüğü Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son yıllarda popülerleşen bir akım olan vintage, moda dünyasında yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Eskiden moda olan her şey şimdilerde yeniden gün yüzüne çıkıyor. Yüksek bel, vatkalı ceketler, bel çantaları derken şimdilerde yaz günlerine damgasını vuracak cat eye güneş gözlüğü modelleri moda dünyasına giriş yaptı. Oldukça çekici ve feminen görünmenizi sağlayacak bu gözlüklerin farklı modellerini kendi yüz tipinize göre seçmeye ve tatillerde kullanmaya hazır mısınız? İşte en güzel cat eye güneş gözlüğü modelleri

Modernleştirilmiş cat eye güneş gözlükleri büyük ve kalın çerçeveli oluyor. Eğer yuvarlak bir yüzünüz varsa bu gözlükler sizde harika görünebilir. Daha keskin hatlara sahipseniz ince cat eye gözlükler tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda trend olan renkli camlar cat eye gözlüklerde de karşımıza çıkıyor. Sarı, pembe, yeşil gibi farklı renklerdeki gözlüklerle yaz kombinlerinize harika bir hava kazandırabilirsiniz.

Cat Eye Güneş Gözlüğü Modelleri

Bu harika trendi uygulamaya geçmeden önce sizin için seçtiğimiz birbirinden güzel cat eye güneş gözlüğü modellerine göz atmaya ne dersiniz? İşte farklı tarzlarla kullanılabilen o güneş gözlükleri!


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir