Ürün İnceleme

KIKO Velvet Stick Blush Allık İncelemesi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Makyajı tamamlayan son dokunuşlardan biri olan allık, doğru renk ve dokuya sahip olduğunda sizi kusursuz makyaja ulaştırır. Allık seçerken dikkat etmeniz gereken birçok farklı unsur var. Yapısı ve renk tonu ise bunlardan en önemlileri. Kendi cilt alt tonunuza en uygun allığı bulmuş olsanız bile cilt tipinizle uyumlu bir yapısı yoksa o allıktan memnun kalmayabilirsiniz. Bu açıdan hem cilt tipinize hem de cilt alt tonunuza uygun allığı bulmalısınız. Son zamanlarda ülkemizde de satışa başlayan ve birçok kişinin memnun kaldığı ürünlere sahip İtalyan bir marka olan KIKO allık konusunda başarılı olan markalardan biri. Eğer farklı bir allık denemek veya fikir almak istiyorsanız işte size KIKO Velvet Stick Blush Allık incelemesi..

kiko 07 stick blush

KIKO Velvet Stick Blush Allık Özellikleri

 • İçerisinde küçük ışıltılar barındırıyor.
 • Kremsi bir yapıya sahip.
 • Sürdükten birkaç dakika sonra pudralaşıyor.
 • Kalıcılığı yüksek.
 • Yumuşak bir yapıya sahip.
 • Ambalajı sağlam, kapağı çantada açılmaz.
 • Saten bitişli

KIKO Velvet Stick Blush Allık Yorumları

Toz allıklar her ne kadar kullanım açısından kolay olsa da gün içinde uçuşarak kaybolabiliyor. Ayrıca kuru bir cilde sahipseniz toz allıklar cildinizi daha da kuru gösterebilir. Son zamanlarda farlar, allıklar, bronzerlar ve aydınlatıcılar stick formda üretilmeye başladı. Stick formlu ürünler arasında en dikkat çekici olanı ise hiç kuşkusuz allık. Çünkü allıklar cildi daha canlı ve enerjik göstermeye yarıyor. Stick allıklar daha kremsi ve parlak bir yapıya sahip olduğu için bu görevi başarıyla yerine getiriyor. Eğer daha dinamik, canlı ve biraz da ıslak bitişli makyaj yapmayı seviyorsanız stick allıklar tam da size göre.

kiko velvet touch stick allık kullananlar

KIKO’nun stick allıkları ise yalnızca allık olarak değil yüz kontürü olarak da kullanılabiliyor. Renk skalası oldukça fazla olduğu için birden fazla tonu edinebilirsiniz. Sürdüğünüz anda yumuşak yapısını fark edebilirsiniz. Elinizle, süngerle ya da fırçayla uygulayabilirsiniz. Çok kolay bir şekilde dağılıyor. Sürdükten sonra pudramsı bir yapıya dönüşüyor. İçerisinde küçük ışıltılar kesinlikle simli ya da parlak bir görünüm vermiyor. Sadece daha canlı durmasını sağlıyor. Mat bitişli olmadığı için yağlı bir cildiniz varsa sizde parlama yapabilir. Ancak kuru ve normal ciltler için son derece ideal.

kiko stick allık

Ambalajının sağlam olması ise en önemli artısı. Kapağı sağlam bir şekilde kapandığı için makyaj çantanızda açılma riski yok. Siyah bir ambalajı olduğu için çantada kolayca ayırt edebiliyorsunuz. Stick bir şekilde olduğu için direkt olarak yanaklarınıza uygulayabilirsiniz. Ancak cildinizle temas edeceği için size özel olmasında fayda var. Parmaklarınızla hafifçe dokunuşlar yaparak kolayca yayabilirsiniz. Eğer sünger ya da fırça kullanmak istemiyorsanız da son derece kolay yayılıyor. Birçok kişi stick allıkların yapışkan bir his bırakabileceğini düşünse de KIKO Velvet Stick Blush Allık hiçbir şekilde yapışkan his bırakmıyor. Hafif uygularsanız gün içinde ikinci kez tazelemeniz gerekebilir. Ancak yoğun olarak uygularsanız gün boyu yanaklarınızda kalacaktır.

KIKO Velvet Stick Blush Allık Tonları

Çok fazla renk seçeneği olduğu için kendi cilt tonunuza en uygun allığı bulabilirsiniz. Renk skalası ise şöyle;

01 Golden Sand

kiko 01 Golden Sand stick allık

02 Golden Peach

kiko Golden Peach stick allık

03 Coral Rose

kiko 03 Coral Rose stick allık

04 Hot Pink

kiko 04 Hot Pink stick allık

05 Camellia Red

05 Camellia Red stick allık

06 Geranium

kiko 06 Geranium stick allık

07 Natural Rose

kiko 07 Natural Rose stick allık

08 Rose Mauve

08 Rose Mauve stick allık

KIKO Velvet Stick Blush Allık Fiyatı

KIKO Velvet Stick Blush Allık fiyatı ise oldukça uygun. 32 TL olan bu allığı indirim günlerinde daha uygun bir fiyata alabilirsiniz. Fiyat-performans açısından oldukça başarılı olduğunu söylemek mümkün.


7 Yorum var

  Yorum yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir