Ürün İnceleme

5 Uygun Fiyatlı ve Güzel Maskara Önerisi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kusursuz bir makyajın en önemli kısmı bakışları derinleştiren harika bir göz makyajıdır. Göz makyajı dendiğinde ise akla ilk olarak maskara geliyor. Kirpiklerin daha uzun ve dolgun görünmesini sağlayan maskara ile birlikte bakışlar çok daha çarpıcı hale gelir. Tek başına bile harika bir göz makyajına ulaşmanızı sağlayan maskaralar, eyeliner ya da far ile birleştiğinde kusursuz bir makyaja dönüşür.

maskara

Uygun Fiyatlı Maskara Önerileri

Makyaj çantasının olmazsa olmazlarından biri olan maskarayı kendi kirpiklerinize, bütçenize ve isteklerinize göre seçmek de bir hayli zordur. Doğru maskarayı bulmak ve kirpiklerinizde istediğiniz görünümü sağlamak için fikir arıyorsanız size birbirinden başarılı ve en önemlisi uygun fiyatlı maskara önerilerimiz var. Farklı fırçalara ve etkilere sahip maskaralar keşfederek makyajınıza göre farklı etkiler elde edebilirsiniz. Kirpiklerinizin uzunsa dolgunlaşmasını, kısaysa uzamasını sağlayacak maskaraları keşfederken bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlı maskaralardan seçim yapmanızda fayda var. İşte 5 uygun fiyatlı maskara önerisi..

Rimmel London ScandalEyes XX-TREME Maskara

Rimmel London ScandalEyes XX-TREME Maskara

Klasik kıllı fırçalar yerine taraklı bir fırçaya sahip olan bu maskara, kıvrımlı yapısıyla kirpiklerinizi kıvırıyor. Fırçasının bir tarafı uzun ve seyrek taraklara, diğer tarafı ise kısa ve sık taraklara sahip. Bu sayede kirpiklere hem dolgunluk hem de uzunluk verebiliyor. Kirpiklerinizi dolgunlaştırmak için sık taraklı kısmı, uzatmak için ise uzun taraklı kısmı uygulamanız yeterli. İnce bir fırçası olduğu için alt kirpiklere de kolayca uygulayabiliyorsunuz. Göz altlarına dökülme yapmıyor ve günün sonunda makyajınızı çıkarırken hiç zorlanmıyorsunuz. Rimmel London ScandalEyes XX-TREME Maskara fiyatı ise 15-20 TL arasında değişiyor.

L’oreal Volume Million Lashes Maskara

L’oreal Volume Million Lashes Maskara

Plastik bir fırçaya sahip olan bu maskara da kirpiklerinizi kolay bir şekilde kıvırmanızı sağlıyor. Birkaç kat uygulasanız bile kesinlikle kirpiklerinizin birbirine yapışmasına sebep olmuyor. Tek kat sürdüğünüzde uzun ve siyah kirpiklere ulaşabilirsiniz. İkinci katta ise daha dolgun görünüyor. Tüm gün kalıcı ve en önemlisi de kolay bir şekilde temizleniyor olması. Çıkarırken kirpiklerinizi hırpalamanız gerekmiyor. Kirpikleri tek tek ayırması ve dolgun bir görünüm vermesi bu maskaranın en büyük artılarından biri. Hem dolgun hem de uzun kirpiklere ulaşmak istiyorsanız deneyebilirsiniz. Kıvırma etkisi olduğu için uygulamadan önce kirpiklerinizi kıvırmanız da gerekmiyor. Takma kirpik etkili bir maskara arıyorsanız uygun fiyatlı ürünler arasından en iyi denebilir. L’oreal Volume Million Lashes Maskara fiyatı 25-30 TL arasında değişebiliyor.

Golden Rose 3D Fantastic Lash Maskara

Golden Rose 3D Fantastic Lash Maskara

Eğer kirpikleriniz kısaysa ve hem kıvrık hem de tek tek ayrılmış kirpiklere ulaşmak istiyorsanız bu maskara sizin için ideal. Kirpikleriniz zaten dolgunsa bu maskara ile harika görünüme ulaşabilirsiniz. Ama dolgun bir etki istiyorsanız sizin için uygun olmayabilir. Bu maskaranın vaati tamamen kirpikleri ayırıp kıvrık göstermek. İki kat sürdüğünüzde biraz daha dolgun ve siyah görünüm verebilirsiniz. Golden Rose 3D Fantastic Lash Maskara fiyatı ise 17.50 TL

Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara

Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara

Çok konuşulan maskaralardan biri olan Black Drama kavisli bir fırçaya sahip. Hem kıvrık hem dolgun hem de uzun kirpikler vaat ettiği için bu maskaranın da takma kirpik etkisi yarattığını söylemek mümkün. En güzel özelliklerinden birisi de yoğun bir siyahlığa sahip olması. Dramatik bir makyaj için tercih edilebilir. Bu maskaranın tek kötü yanı ise gün içinde gözaltlarınızda hafif bir dökülme yapıyor olması. Eğer bunu çok dert etmiyorsanız istediğiniz kirpiklere bu maskarayla ulaşmanız mümkün. Kavisli bir fırçası olduğu için kirpiklerinizi kıvırıyor. Tıpkı diğer maskaralarda olduğu gibi bu maskarayı da ilk denemede beğenmeyebilirsiniz. Birkaç kullanımdan sonra daha iyi etki verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Maybelline The Falsies Volum Express Black Drama Maskara fiyatı 15 TL.

Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara

Plastik ve tombul bir fırçaya sahip olan bu maskara da kirpikleri tek tek ayırmak için ideal. Kesinlikle kirpikleri birbirine yapıştırmıyor. Dolgun ve uzun görünüm kazandırıyor. Kalıcılığı da yeterli seviyede. Tüm gün dışarıda olsanız bile kirpikleriniz kıvrık ve dolgun durabiliyor. Kirpikleri sertleştirmediği için kolayca temizlenebiliyor. Hem kolay sürülüyor olması hem de kolay temizlenmesi en önemli artılarından. Essence I Love Extreme Crazy Volume Maskara fiyatı 10.25 TL


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir