Moda

Kalın Topuklu Ayakkabı Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son yıllarda trend haline gelen ayakkabı modelleri arasında tabi ki kalın topuklular da yer alıyor. Eğer siz de ince topuklu ayakkabılarla yürüyemiyorsanız ya da topuklu ayakkabı giydiğiniz gün ağrıdan adım atamıyorsanız bu trend yüzünüzü güldürecek. 70’li yıllardan günümüze gelen kalın topuklar kesinlikle topuklu ayakkabıyla yürümeyi kolaylaştırıyor.

ofis giyimi için kalın topuk

Özellikle stilinizde topuklu ayakkabı kullanmak istiyor ama tüm gün ayakta durmaktan çekiniyorsanız gardırobunuza acilen kalın topukluları katmalısınız.

güzel kalın topuklu ayakkabı

Kalın Topuklu Ayakkabı Kombinleri

Kalın topuklu ayakkabı modelleri rahatlığının yanında şık görünümleriyle de kalbimizi çalmayı başardı. Bu ayakkabılar kimi zaman kısa kimi zaman yüksek topuklu olabiliyor.

kalın topuklu ayakkabı

Peki bu harika kalın topuklu ayakkabı modelleri nasıl kombinlenir? İşte sizin için seçtiğimiz harika modeller ve öneriler;

bilekten bağlı kalın topuklu ayakkabı

İnce topukluların uyum sağladığını düşündüğünüz kombinlere kalın topukların yakışmayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. En şık ve feminen kombinlerinizde kalın topukları kullanabilirsiniz.

süet kalın topuklu ayakkabı

Ofis stilinde kalem etekler, şık sigaret pantolonlar veya elbiselerle bu ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Bu ayakkabıların en popüler modeli bilekten bağlı modeller oldu.

kalın topuklu ayakkabı feminen

70’ler havasını harika bir şekilde yansıtan bu modelleri şık elbise ve yüksek belli etekler ile giyebilirsiniz. Ofis stilinin yanı sıra düğün, nikah gibi özel davetlerde de şık abiye elbiseler ile birlikte giyebilirsiniz. Doğru renk ve model seçimi ile şık görünmeniz mümkün.

ofis için kısa kalın topuklu ayakkabı

Bol paçalı pantolonlarla topuklu ayakkabı giydiğinizde bacak boyunuz çok daha uzun görünecektir. İşte bu pantolonlarla ince topuklar yerine kalın topuklular giyebilirsiniz.

bol paça ve kalın topuk

Hem yürümenizi kolaylaştırır hem de İspanyol paça pantolonlar ile harika bir kombin oluşturmuş olursunuz.

şık kalın topuklu ayakkabı

Kalın topuklu ayakkabılar hem yaz hem de kış sezonunda oldukça kullanışlı ayakkabı modellerinden biri. Kış aylarında kalın topuklu bootie giyerek trendlere uyum sağlayabilirsiniz!

yüksek ve kalın topuklu bootie

Toprak tonlarındaki kalın topuklara sahip yarım botlar hem bohem stile hem de en şık kombinlere yakışıyor.

kalın topuklu bootie

Yine son dönemde popüler olan kadife ayakkabı trendi de kalın topuklarla çok daha iyi bir uyum yakalıyor. Kadife, kalın topuklu ayakkabılarınızı hem ofiste hem günlük olarak kullanabilir ve şık kombinlerle stil sahibi olduğunuzu bir kez daha kanıtlayabilirsiniz.

kalın topuklu ayakkabı modeli

Yeşil veya bordo gibi daha dikkat çeken renkler seçerek hem trendlere uyum sağlayabilir hem de kendinize özgü bir tarz oluşturabilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir