Kısa saç modelleri

Kalın telli saçlar için kısa saç kesim önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Bugünün konusu kalın telli saçlara uygun kısa kalın saç kesimleri. Eğer kalın saç tipine sahipseniz gerçekten çok şanslınız, bir çok bayan size gıpta ile bakacak. Çünkü kalın saç teline uygun, seçebileceğiniz bir sürü kısa saç modeli var. Saç stilinizi değiştirmeden önce dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bu faktörler , yüz şekliniz, saç tipiniz ve saç uzunluğunuzdur. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise saç tipinizdir. Kısa saç modelleri arasından saç modeli seçerken saç tipinize en uygun olanı seçmelisiniz. Bu faktörlere bu kadar dikkat edilmesinin sebebi , eğer saç tipinize ve size uygun olmayan bir saç modeli seçip uygularsanız, kesim işleminden sonraki günlerde şekil alması ve rahat olması çok zor olacaktır. Bu yüzden gerçekten çok sıkıntı çekebilirsiniz. İşte bu tarz aksilikler yaşamamak adına kesimden önce iyice araştırmalı ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz saç modelleri arasından bir seçim yapmalısınız. Kalın saçların en kötü özelliği çok fazla ağırlık yapmasıdır. Bu yüzden saçlarınızı kısa uzunlukta kestirmek bunun için bir çözüm olabilir.

kalın saç tipleri için pixie kısa saç kesimi

Kalın saçlar her saç modelleri ile harika görünür ancak kısa saç ve uzun saç modelleri ile karşılaştırıldığında, kısa saç modelleri kalın saç tipleri için daha hoş görünür.Kalın saçlar için kısa saç modelleri denildiğinde benim aklıma ilk pixie kısa saç kesimi geliyor. Pixie saç kesimi kalın saç tipleri ile gerçekten harika görünür. Aklıma gelen ikinci seçenek ise kısa bob stili olan küt saç kesimi. Küt saç modelleri de kalın saç tipleri ile çok uyumlu ve hoş gözükmektedir. Saçınızı bu modellere kestirdiğiniz de, abartıya kaçmadan küçük saç aksesuarları kullanarak sevimli ve tatlı bir görünüm de oluşturmanız mümkün. Kısa saç modellerinin en önemli özelliği saçınızı yapmanızın  ve şekillendirmenizin daha az zaman alması ve bu işlemlerin gerçekten çok kolay olmasıdır.

Kısa saç modelleri yüzünüzü ön plana çıkartır. Eğer sevimli bir yüze sahipseniz kalın saçlarınız için tercih edeceğiniz ilk saç kesimi kısa saç olmalıdır. Bu saç modellerinin ayrıca 2016 yılının en trend saç modelleri olduğunu söylemeye gerek yok sanırım. Eğer yeni sezon için saç modelinizi değiştirmeyi düşünüyorsanız , bu saç modellerini göz ardı etmemekte fayda var.

Kalın saçlar için kısa saç şekilleri

Şimdi geldik sizin saç tipiniz olan kalın saç tiplerinin bulunduğu kısa saç kesimleri ile ilgili fotoğraflar paylaşmaya. Aşağıda sizin için seçtiğim birbirinden güzel kısa kalın saç modellerini görüntüleyebilirsiniz. Beğendiğiniz saç modelinin kesinlikle her açıdan fotoğrafını bulmaya çalışmanızı öneririm. Ön taraftan bakıldığında hoşunuza giden saç modelinin arka tarafından görünüşü hoşunuza gitmeyebilir. Böyle bir durum yaşamamak için çok önemli bir noktadır.

Kalın saç tipine uygun dalgalı sarı kısa saç

katlı kısa saç modeli
Katlı kısa saç kesimi
Kalın saçlar için küt kısa saç kesimi
Çok kısa saç modeli
kısa katlı kalın saç kesimi
kalın saç tipi için kısa saç modeli
Platin rengi kısa saç modeli
4 açıdan platin kısa saç modeli
kalın saç için dalgalı kısa saç
katlı siyah kısa saç örneği
kalın saçlar için katlı dalgalı kısa saç şekli


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir