Moda

En Güzel İş Görüşmesi Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Hayatımızda her zaman önemli günler vardır. Ve bu önemli günlerde ne giyeceğimiz, hangi kıyafetleri tercih edeceğimiz önem taşır. İş görüşmeleri de kıyafet açısından en önemli günlerden biridir. Herkes hayatında hiç kuşkusuz en az bir kere “iş görüşmesinde ne giyeceğim” telaşına kapılmıştır.

İş Görüşmesi Kombinleri

iş görüşmesinde ne giyilir

Eğer önünüzde bir iş görüşmesi varsa ve “iş görüşmesinde ne giyilir?” diye merak ediyorsanız sizin için harika tavsiyelerim var. İşte iş görüşmesinde yapılabilecek en güzel kombinler!

Beyaz Gömlek Olmazsa Olmaz

iş görüşmesi için beyaz gömlek kombinleri

Ofis giyimin vazgeçilmezi beyaz gömlekler, iş görüşmeleri için de en ideal parçalardan biri. Beyaz gömleklerin en güzel yanı her türlü parçayla harika bir şekilde uyum sağlayabiliyor olması. Siyah pantolonla da kırmızı etekle de harika bir kombin oluşturabilmeniz mümkün. Dikkat edeceğiniz en önemli nokta gömleğinizin son trendlere uygun olması. Şifon, dökümlü gömlekler tercih ederseniz çok daha stil sahibi görünebilirsiniz.

Kalem Etek İle Büyüleyin

kalem etek ile iş görüşmesi

İş dünyasında kalem etek apayrı bir yere sahip. Özellikle yüksek belli kalem eteklerle son derece kurumsal görünmeniz mümkün. Eğer özenli giyinmeniz gereken bir işe başvurduysanız, iş görüşmesinde keskin bir kalem etekle büyüleyici görünebilirsiniz. Bir de şık bir stiletto ile tamamlarsanız iş görüşmenizin önemli bir kısmını halletmiş olursunuz.

Midi Etek Rahatlığına Ne Dersiniz?

midi etek ile iş görüşmesi

Elbette her iş görüşmesi kurumsal giyinmeyi gerektirmeyebilir. Kıyafet konusunda çok fazla kısıtlama bulunmayan bir yere görüşmeye gidiyorsanız midi etekler bunun için harika bir seçim olacaktır. Desenli yerine düz renklerde etekler çok daha uygun olacaktır. Eteğin kabarıklığı tabi ki tercih meselesi ancak çok fazla kabarık olmayan A kesim midi etekler tercih etmekte fayda var 🙂

Sigaret Pantolon Zarifliği

sigaret pantolon ile iş görüşmesi

İş görüşmesinde rahat etmenin en iyi yolu, pantolon giymektir. Hem kendinizi rahat hissetmek hem de kurumsal görünmek için ise tercih edebileceğiniz en güzel pantolon modeli sigaret pantolonlardır. Desenli bir sigaret pantolonu düz renklerde bir şifon gömlek ile tamamlayabilir ya da düz siyah renkli bir pantolon ile de şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Sigaret pantolonlarla kullanacağınız bluz ya da gömlekleri pantolonun içine sokuşturarak çok daha kurumsal ve şık görünmeniz de mümkün.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir