Gelin saç modelleri

Her Saça Uygun Gelin Saçı Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Eğer bu sene gelin olacaksanız düğün mevsimine yaklaştığımız bu son aylarda muhtemelen düğün telaşı evinizi sarmıştır. Nasıl bir gelinlik giyeceğiniz,ne tarz bir gelin makyajı yaptıracağınız ve hangi saç modelini kullanacağınız şimdiden kafanızı kurcalamaya başlamıştır. Bunu bildiğimden sizin için birbirinden güzel gelin saçı modelleri buldum. Saç modelinize henüz karar vermediyseniz çok şanslısınız 🙂

Örgülü Gelin Saçı

Bu sezon doğallığın moda olduğu bir sezondayız. Bu yüzden size önereceğim ilk gelin saçı modeli örgülü modeller olacak. Örgülü gelin saçı modelleri doğal görünmesinin yanında zarif ve sadeliğiyle dikkatlerin üzerinizde olmasını sağlar. İsterseniz yandan örgülü bir model kullanın isterseniz örgülü taç modeli kullanın seçim size kalmış.

örgülü saç
örgülü gelin saçı
örgülü gelin saçı

Açık Gelin Saçı

Yıllardır gelin başı için kullanılan büyük topuz modelleri yerine bu sene doğal modellere bıraktı. Bu yüzden açık gelin saçı harika bir tercih olabilir.
açık gelin saçı

Açık gelin saçı dendiğinde aklınıza özensiz ve açık bırakılıp alel acele yapılmış gibi görünen bir saç modeli gelmesin. Düşündüğünüzden daha şık görüneceksiniz 🙂

açık gelin saç modeli

Açık gelin saçı modelleri hoşunuza gittiyse açık gelin saç modelleri başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Dağınık Topuz Gelin Saçı

Dağınık topuz saç modelleri doğal bir gelin olmak isteyenlerin tercihleri arasında olması gereken bir saç modeli. Çok doğal ve sade olmasının yanında çok şık ve tarz bir saç modelidir. Saçlarınızı pırlantalı aksesuarlar ile süsledikten sonra güzel ve hafif bir duvak ile kullanırsanız çok daha güzel duracaktır. Aşağıdaki dağınık gelin topuz saç modellerini inceleyerek kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
dağınık topuz
dağınık topuz gelin saçı

Eğer örgülü modellerden de hoşlanıyorsanız hem dağınık topuz hem de örgülü saç modelini de barındıran aşağıdaki modeli düşünebilirsiniz.
dağınık topuz gelin saçı modeli
2016 dağınık topuz gelin başı

Çiçekler ile süsleyerek daha dikkat çekici ve hoş bir görüntü oluşturmayı düşünebilirsiniz.
gelin başı için dağınık topuz

Dağınık topuzun ve büyük topuz saç modelinin bir karışımı olan bu model hem büyük topuz gelin başı modelinin dikkat çekiciliğine hem de dağınık topuz saç modelinin doğallığına sahip !
2016 gelin başı dağınık topuz

Bu senenin gelin adaylarına önerebileceğim saç modelleri bunlar. Aklınıza takılan sorular ve öneriler için yorum yaparak bana ulaşmaktan sakın çekinmeyin 🙂


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir