Topuz modelleri

Günlük Kullanıma Uygun Topuz Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Topuz saç modeli, modası geçmeyen nadir saç modellerinden biri olmasının yanı sıra, günlük yaşamı son derece kolaylaştıran bir modeldir. Yapılışı sanıldığından da kolay olan bu saç şekli, her ne kadar daha resmi etkinliklerde kullanılır gibi düşünülse de, gün içinde saçlarınız derli toplu ve şık dursun istiyorsanız kesinlikle günlük olarak da rahat bir şekilde kullanacağınız bir modeldir.

Günlük Hayatta Kullanabileceğiniz Topuz Modelleri

günlük topuz modelleri
Eğer saçlarınız uzunsa, model seçeneği bakımından her saç modelinde olduğu gibi topuz modelinde de daha avantajlı olacaksınız.Sizin için günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz ve çok modern topuz saç modelleri buldum. Kısa ve orta uzunlukta saçlara sahipseniz de sakın endişelenmeyin. Aralarında sizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz ve çok güzel duracağına inandığım topuz modelleri var.

Saç bandı kullanarak böyle bir model yapabilirsiniz. Hem oldukça şık hem de yapılışı gayet kolay olduğundan günlük kullanıma uygun bir model.
saç banlı topuz modeli

İşte saç bandı ile yapabileceğiniz iki harika topuz modeli daha 🙂

saç bandı ile topuz saç modeli yapılışı

saç bandı ile topuz saç modeli

Hem dağınık ve salaş bir modele sahip olmak hem de yüksek topuzun şıklığından faydalanmak istiyorsanız bu ikisinin karışımı olan aşağıdaki iki modeli deneyebilirsiniz.

dağınık yüksek saç topuzu

Hem şık hem de sade
yüksek topuz saç

Kurdele toka ile böyle yaratıcı bir topuz yapabilirsiniz.
kurdele toka ile topuz saç modeli

Kurdeleyi topuzunuzun yanına takarak da kullanabilirsiniz.
kurdeleli topuz saç modeli

Yüksek topuz modeli de günlük yaşamda kullanabileceğiniz diğer bir topuz modelidir
yüksek topuz
Yüksek topuz  şıklığından ve yapılışının kolay olmasından dolayı sıkça tercih edilen topuz modellerindendir.

yüksek topuz saç modeli

Düşük topuz modeli de günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğiz modellerdir. Yapılışının kolay olmasının yanında çok modern bir görünüşü vardır.

düşük topuz saç modeli

Yukarıda önerdiğim modeller, günlük yaşamda kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilen ve yapılışlarının kolay olmasından dolayı öne çıkan modeller arasında. Ekstra şeyler eklemek sizin elinizde. Beğendiğiniz bir topuz modelini renkli tokalar ve aksesuarlar ekleyerek çok daha şık bir hale getirebilir ve günlük hayatta farklı farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Diğer önerilerimizi görmek için saç modelleri , topuz modeli önerileri için topuz modelleri sayfamıza göz atabilirsiniz


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir