Gelin saç modelleri

Gelin saç şekilleri ve Gelin saç aksesuarları

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelin saç modelleri kadınların en çok önem verdiği saç modellerindendir. Üzerinde uzun süre düşünülmesine karşın aynı zamanda en az vakit gerektiren bir modeldir. Bu en özel gününüze en vakit kazandıracak ve sizi daha da özel hissettirecek modelleri buradan bulabilirsiniz. Bu saç modeli korkulduğu kadar zahmetli ve stres gerektiren bir model değildir. Alışılmışın dışındaki gelin saç modellerini dahi denemek isteseniz fazla vakit harcamadan bunu yapabilirsiniz. İster açık bırakın,ister dağınık veya düz topuz yapın,ister dalgalı bırakın veya maşa yaptırın,ister at kuyruğu olarak kullanın…Bunların hangisini gelin saç modellerine uygularsanız uygulayın her birini en özel kılacak tek şey ufacık bir dokunuştur. Bu dokunuş bir renk,bir aksesuar,bir taç, bir toka sayesinde gerçekleşir. Nitekim her gelin saç modelinde de bu dokunuşları fark edersiniz. Gelin saç modelleri bu özel ve ufak dokunuşlarla kendini ön plana çıkarır. Beyaz renklerin en çok kullanıldığı gelin saç modelleri için farklı, özgün renk ve tasarımlar ortaya çıkmıştır ve oldukça da revaçtadır. Sıradan bir gelin mi olmak istersiniz yoksa gecenin en güzel kadını mı ? Seçim sizin..

Topuz gelin saçı

Uzun saç kullanıyorsanız düz fön ile kullanabileceğiniz bir gelin saç modeline sahipsiniz demektir. Aynı zamanda dağınık bir topuz olarak kullanabileceğiniz uzun saçlarınız topuzunuzu hacimli gösterecektir.
Kısa saçlara sahip bir gelinseniz sizin gelin saç modelinize en uygun aksesuar şüphesiz ki sade,zahmetsiz bir papatya tacıdır. Bu model ile hem zaman hem zerafet kazanmış olacaksınız. Saç rengini meydana çıkaran bir aksesuar olması bakımından her saç rengi ve modeliyle kullanılabilmektedir. Kısa saç modeline sahipseniz düğün gününüze özel aldığınız küçük tokaları kullanarak da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tokalar taşlı,simli,renkli şekillerde olup saç rengine göre kullanılabilir.

Orta boy saçlarda yapılabilecek gelin saç modellerinden en şık olanı balık sırtı örgüsüdür. Bu örgü zor ve zahmetli olmasına değecek kadar zarif ve derli toplu durur. Balık sırtı örgünüzü bir papatya tanesi veyahut minik bir kristal broşla tamamlayabilirsiniz. Gelin saç modeli olarak balık sırtı örgü tercihleriniz arasında değilse orta boy saç tiplerinde kullanılabilecek birçok model mevcuttur. Orta boy saçların en büyük avantajı kısa saç modeline de uzun saç modeline de uyabilecek her modelin orta boy gelin saç modellerinde de kullanılabilmesidir. Bir başka model de orta boy saçlarınızı yalnızca 2 adet firkete tokayla tamamlayabileceğiniz bir gelin saç modeli . Bu modelde saçlarınızın her iki yanından alacağınız iki tutam saçı ayrı ayrı iki firkete yardımıyla tutturmanız yeterli olacaktır. Gelin saç modelinizi son olarak sabitlemek için kullanacağınız tek fıs saç spreyi işinizi görecektir…

Gelin saç modeli örnekleri

harika topuz gelin saçı

düşük topuz gelin saç modeli
Tepeden topuz gelin saçı
Alttan sarkık topuz gelin başı modeli
Örgü gelin saçı
Geniş topuzlu gelin başı modeli
Ortadan topuz gelin saçı
Dağınık tepeden topuz saç modeli
Tepeden akan saç modeli
Örgü topuz saç stili
Su dalgalı dağınık topuz
Uzun dalgalı gelin saçı
balık sırtı uzun gelin saçı modeli
Çiçek aksesuarlı gelin başı
"Broş


2 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir