Gelin Çiçeği Modelleri

Gelin Buketi Süsleme Trendi ve Çok Şık Öneriler

tarafından tarihinde yayınlandı.

Gelin buketi, şık bir gelin olmak için önemli bir detaydır. Gelinlik, saç ve makyajı tamamlayan buketinizi doğru şekilde seçmek bu açıdan büyük önem taşır. Günümüzde düğün modası gittikçe çok daha detaylı olmaya başladı. Her türlü detayı kendinize özel hale getirmek ve isteklerinizi tam olarak karşılamak artık çok daha kolay. Gelin buketi seçiminizi ve süslemesini de yine kendi zevklerinize göre yaptırmanız mümkün. Gelin buketinizde kullanılacak çiçek türüne ve renklere karar verdiyseniz, gelin buketi süsleme aşamasına da geçmişsiniz demektir.

Gelin Buketi Süsleme Modelleri

Son dönemlerde düğün modasında trend hale gelen gelin buketi süsleme örnekleri, gelin adaylarını da büyük ölçüde cezbetti. Çiçekleri çok daha güzel ve göz alıcı hale getiren bu trend, farklı şekillerde yapılabiliyor. Eğer gösterişli ve şaşaalı bir düğün teması oluşturduysanız gelin buketi süslemek için parlak taşlar ve pırlantalı süsler kullanabilirsiniz.

Gelin buketi süsleme

Prenses gelinlik modeli, balo salonu düğünü ve kırmızı güller tercih ettiyseniz gelin buketinin sap kısmında ve çiçeklerin üzerinde pırıltılı taş süslemesi tercih edebilirsiniz.

incili gelin buketi

Bir diğer süsleme şekli ise yine gelin buketinin sap kısmına yapılan kurdele süslemeleridir. Bu kurdeleleri dilediğiniz renkte seçerek saçaklı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

gelin buketi kurdele ile süsleme

Dilerseniz çiçeklerin renginde dilerseniz çok daha farklı renklerde kurdeleler bağlayarak gelin buketinizin hem daha hareketli hem de daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

gelin çiçeği kurdele ile süsleme

Düğün modasının daha ilk zamanlarında gelin buketini beyaz tül ile süslemek çok daha popülerdi. Gelin buketini gelin buketi yapan bu beyaz tül detayıydı. Siz de klasikten uzaklaşmak istemiyorsanız yine buketinizi bu beyaz tülle süsleyebilirsiniz.

tül ile gelin çiçeği süsleme

Beyaz tül ile uyumluluk gösteren ve hem lüks hem de gösterişli bir görünüm sağlayan inci boncuklar buketin diğer kısımlarını süslemek için kullanılabilir. Eğer renkli çiçekler tercih ettiyseniz bu beyaz süslemeler çok daha dengeli bir görünüm oluşturacaktır.

incili pastel gelin buketi

İnci süslemelerini beyaz, kırmızı ya da pembe gül ile birlikte kullanırsanız çok daha hoş bir görünüm oluşturursunuz. Çünkü bu çiçekler lüks ve gösterişe çok daha uygun çiçeklerdir.

Gelin Buketi Süsleme Trendi

Süslü Gelin Çiçeği Modelleri

İşte sizin için seçtiğimiz gelin buketi süsleme önerileri!

beyaz gelin buketi

gelin buket sapı inci ile süsleme

gelin buketi süsleme modeli

gelin buketi süsleme

gelin çiçeği güzel

gelin çiçeği süsleme

gül gelin buketi süsleme

kır çiçekleri gelin buketi süsleme

kurdele fiyonk gelin buketi süsleme

sapı inci ile süslü gelin buketi

siyah beyaz kurdelalı gelin buketi

tarz gelin buketi modeli

zarif gelin buketi

Elbette gelin buketinizi süsleyerek çok daha güzel bir görünüm yaratabileceğiniz gibi sade bir şekilde de tercih edebilirsiniz. Bu düğün temanız ve sizin stilinizle değişiklik gösteren bir durum. Bu yüzden gelin çiçeği modelleri kategorimize göz atarak sade gelin buketi modelleri ile ilgili önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir