Ünlülerin saç modelleri

Ezgi Mola Saç Rengi ve Saç Kesimleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen tiyatro ve sinema oyuncusu Ezgi Mola mütevaziliğiyle olduğu kadar güzelliği ile de insanların sevgisini kazandı. Gerçek adı Mercan Ezgi Mola olan güzel oyuncu 2000 yılında Akademi İstanbul’da eğitimine başladı ve henüz 18 yaşını doldurmadan yaptığı dizi çalışması ile televizyonlarda kendini göstermeye başladı. 2013 ve 2015 yılları arasında Boyner, ipana,Defacto ve Patos reklamlarında oynadı. Bugüne kadar tam 10 sahne gösterisi, 12 film ve 13 dizi de oynayan güzel oyuncunun instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz. (20.07.2016 güncel takipçi : 2,2milyon)

Ezgi Mola Saç Renkleri

Bu yazımızda Ezgi Mola’nın saç rengini, kullandığı saç kesimlerini ve modellerini inceleyeceğiz. İlk olarak Ezgi Mola’nın kullandığı saç rengini elde edebileceğiniz boya numarası ile başlayım.

Ezgi Mola Saç Rengi Boya Numarası

ezgi mola kahve saç rengi

Ezgi Mola’nın bugüne kadar kullandığı saç renkleri abartıdan uzak ve doğal renklerden oluşuyor. Bu renkler genelde koyu kahverengi ve bunun tonlarıdır. Ezgi Mola saç rengi boya numarası arayanlara önerebileceğimiz Koleston’un 7.77 numaralı boyasıdır.

Ezgi Mola Saç Modelleri

 

ezgi mola doğal

Gündelik hayatta genelde saçlarını toplamayı ve topuz yapmayı seven güzel oyuncu, topuz dışında bir çok saç modelini denedi. Sizin için bu modellerden en güzellerini derledik. İşte Ezgi Mola’nın kullandığı saç modelleri!

ezgi mola saç rengi

Ezgi Mola son olarak büyük bir değişiklik yaparak onda görmeye alışık olmadığımız bir şekilde karşımıza çıktı. Saçları KIVIRCIK OLARAK! 🙂 Hayranları olarak epey şaşırdık. İşte o model;

ezgi mola kıvırcık saç

ezgi mola saç modelleri

ezgi mola doğal hali

ezgi mola açık saç modelleri

ezgi mola açık saç modeli

ezgi mola saç kesimi

ezgi mola

ezgi mola topuz modeli

ezgi mola topuz kakül

ezgi mola siyah saç

ezgi mola saçı

ezgi mola saç topuzu

ezgi mola makyajı

ezgi mola köpeği topuz saç modeli

ezgi mola doğal saç modeli

Ezgi Mola’nın başka yerde bulamayacağınız fotoğraflarından derlediğimiz galeri umarım hoşunuza gitmiştir. Ezgi Mola’nın saç modellerinin sonuna geldik. Diğer ünlülerin stillerini ve modellerini görmek için ünlülerin saç modelleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir