Topuz modelleri

Ense Topuzu Modelleri – 20 Güzel Ense Topuzu Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Günlük yaşantınızda ya da katıldığınız davetlerde dikkat çekmenin ve göz alıcı olmanın en kolay yolu giydikleriniz kadar seçtiğiniz saç modelinden de geçmektedir. Gün boyunca sade bir saç modeli ile oldukça şık görünebilirsiniz ama günlük saç modelleri ile gece davetlerine katılamazsınız. Bu yüzden özel günler ve gece davetleri için daha şık modeller seçmeniz gerekiyor. Bu gibi durumlarda kurtarıcı olduğu kadar oldukça şık bir görünüm için ense topuzu modelleri tercih edilebilir. Birazdan paylaşacağımız ense topuzu modelleri arasından saç ve yüz hatlarınıza uygun olanını seçerek şıklığı yakalayabilirsiniz.

ense topuz modeli

Ense topuz saç modelleri ile ilgili önerilerimize geçmeden önce, ense topuzu nasıl yapılır adım adım resimli gösterelim. Aşağıdaki adımları takip ederek, çok şık bir örgülü ense topuzu saç modeli yapabilirsiniz.

ense topuzu saç modelleri

Ense Topuzu Modelleri

Ensede topuzlar, daha çok kestane ve karamel renk tonlarına ait olan saçlarda kendini göstermektedir. Bu modelde, saç tamamen arkaya çekilir ve ensenin tam olarak üzerinde ister dağınık isterseniz de sıkı bir topuz elde edilir. Bu durumda yine sizlerin yüz şekline ve giyeceğiniz kıyafete göre değişiklik göstermektedir. İşte sizin için seçtiğimiz ense topuzu saç modeli önerileri!

enseden düşük topuz saç odeli

güzel enseden topuz

ense topuzu saç modeli

düşük topuz

enseden düşük topuz modeli

ense topuzu modelleri

enseden topuz

Saçlarınızda hem örgüyü hem de ense topuzunu kullanmak isterseniz, aşağıdaki modeli inceleyebilirsiniz.

örgülü ense topuz modelleri 2016

ense topuz saç modelleri

ense topuzları

ense topuzu

enseden düşük topuz

enseden topuz modelleri

Yaratıcı ve değişik bir model arıyorsanız sıradaki model sizin için geliyor! Hem yapılışı çok kolay hem de her yerde kullanabileceğiniz modern bir saç modeli.

enseden topuz modelleri 2016

enseden topuz nasıl yapılır

enseden topuz saç modelleri

enseden topuz yapmak

zarif ense topuzu

Ense topuzu modeli önerilerimizin sonuna geldik. Eğer hala aradığınız modeli bulamadıysanız saç modelleri bölümümüzü inceleyerek diğer önerilerimizi görüntüleyebilir, topuz modelleri sayfamızda ise diğer topuz modeli önerilerimizi inceleyebilirsiniz.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir