Kısa saç modelleri

En modern kısa saç kesimleri ve model önerileri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Konu kısa saç modelleri olunca model ve stil seçeneği diğer saç boylarına göre ister istemez daha az oluyor. Ancak bu sizi telaşlandırmasın.Son yıllarda çok farklı kısa saç kesimleri ortaya çıktı ve hemen hemen hepsi çok şık ve popüler modeller. Örnek vermek gerekirse asimetrik kesimler , katlı kesimler ve bob saç modeli dediğimiz küt saç modelleri sayabileceğimiz seçeneklerinizden sadece bazıları.

Modern kısa saç kesimleri

kısa saç modeli

Kısa saçlarınızdan sıkıldınız ve yeni bir model / kesim mi arıyorsunuz? Belki de uzun saçlarınız artık sizi sıkmaya başladı ve yeniliğe ihtiyacınız var ve bu yüzden modern kısa saç kesimleri arıyorsunuz. Sebebi ne olursa olsun hiç farketmez. Biraz sonra paylaşacağım modern kısa saç kesimlerine bayılacaksınız ve hemen saçlarınız kestirmeyi veya kesiminizi değiştirmeye karar vereceksiniz. Sözü daha fazla uzatmadan sizin için seçtiğim modern kısa saç kesimi önerilerime geçiyorum.

Kısa saçlar için model önerileri

Eğer kahküllü ve katlı kısa saç modeli arıyorsanız bu model tam size göre. Özellikle yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınların kullanabileceği çok şık bir model.

katlı çok kısa saç modeli

Eğer çok kısa kesimler düşünmüyorsanız aşağıdaki saç modelini düşünebilirsiniz.

kısa saç stili

Genelde uzun saç modelleri kadınlara daha çok yakıştırılır ve kadınsı bulunur. Ancak bu yargı son yıllarda yıkılmaya başladı. Modern kısa saç kesimleri kadınları  gerçekten çok daha kadınsı ve seksi gösteren saç modelleri arasında. Sizce de öyle değil mi?

modern seksi kısa saç modelleri

Aşağıda sizin için seçtiğim +7 modern kısa saç kesimini görüntüleyebilirsiniz.

kısa saç kesimleri
modern kısa saç
modern kısa saç kesimleri
modern kısa saç stili
modern kısa saç şekilleri
modern kısa saç kesim örneği
modern kısa saç önerisi

Modern kısa saç kesimleri ve önerilerimin sonuna geldik. Umarım yukarıdaki 10 modern kısa saç kesimi size ilham kaynağı olmuştur ve eğer kısa saç ile ilgili ön yargılarınız var ise yıkabilmişimdir. Kısa saçlar için daha fazla modele ve öneriye ihtiyacınız var ise kısa saç modelleri bölümümüzde harika saç modelleri ve stil önerilerimize ulaşabilirsiniz.


3 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir