Gelin saç modelleri

Modern Gelinler İçin Klişeden Uzak Düğün Tavsiyeleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Düğün dendiğinde birçok kişinin aklında hemen hemen aynı şeyler canlanır. Geleneklere uygun, yöreleri yansıtan ve ailelerin isteğine göre yapılmış düğünler bazı kişiler için pek de cazip görünmez. Eğer siz de modern bir gelin olma hayali kuruyorsanız tüm klişeleri bir kenara bırakıp davetiyeden gelin çiçeğine kadar her bir detayı en farklı şekilde planlayabilirsiniz.

Gelin Başı Yerine Doğal Saçlar

Düğün için saç modelleri araştırırken karşınıza hep abartılı gelin başı modelleri çıkar. Kocaman topuzlar, parıltılı saç aksesuarları, upuzun duvaklar derken hem klişe hem de konfordan uzak bir saçla günü geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yerine doğal dalgalar kazandırılmış salık saçlar, yarı toplanmış örgüler ya da dağınık topuzlar tercih edebilirsiniz.

Kına Gecesi Yerine Bekarlığa Veda Partisi

Geleneklere bağlı biri değilseniz kına gecesi size anlamsız görünebilir. Bunun yerine kız arkadaşlarınızı toplayarak şık bir mekanda bekarlığa veda partisi yapabilirsiniz. Bu parti fikri son zamanlarda oldukça popüler hale geldi.

Nikah Şekeri Yerine Tohum Hediyesi

Nikah şekeri birçok kişi için klasiktir. İçinde küçük şekerlemeler bulunan ve tüllü süslemeli nikah şekerleri herkesin tercih ettiği bir hediyeliktir. Bunun yerine daha modern bir seçenek olan tohum hediyesini tercih edebilirsiniz. Küçük bir paket içinde sunabileceğiniz bu tohumlar sevdiklerinize de harika bir hatıra olarak kalabilir.

Düğün Yerine Kokteyl ve After Party

Modern bir gelin olmayı hayal ediyorsanız salon düğünleri sizin için pek de uygun değil demektir. Halaylı, kuru pastalı bir düğün yerine son derece şık bir kokteyl tercih edebilirsiniz. Sakince nikahınız kıyılır ve sevdikleriniz sakin bir müzik eşliğinde sizi kutlar. Eğlence kısmını da eğlenmek isteyenlerle birlikte after party ile yapabilirsiniz.

Eski Tarz Davetiyeler Yerine Online Davetiye: Düğün sitesi

Teknolojinin bu kadar gelişmediği zamanlarda onlarca davetiye bastırıp herkesin evine götürüp düğüne davet etmek normal sayılabilirdi. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bunu da daha pratik hale getirmek mümkün. Dugunmuvar.com ile sevdiklerinizi düğününüze online olarak davet edebilir, geri sayım heyecanını paylaşabilir, düğünün gerçekleşeceği mekan için Google harita seçeneği ile konum bilgisi girerek sevdiklerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Davetlilerin unutma ihtimaline karşı tüm davetlilere tek tık ile bildirim bile gönderebilirsiniz.

Bu sistemde benim en sevdiğim özelliklerden biri de düğünde paylaşılan tüm instagram fotoğraflarının düğün sitenizde otomatik yayınlanması 🙂


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir