Ünlülerin saç modelleri

Deniz Çakır Saç Modeli – Deniz Çakır’ın saç rengi

tarafından tarihinde yayınlandı.

31 Aralık 1982 Ankara doğumlu olan ünlü oyuncu Deniz Çakır . Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun. İlk deneyimi olan Kadın İsterse isimli diziden sonra tanınmaya başladı. Büyük çıkışını Kanal D ‘de yayınlanan Yaprak Dökümü isimli dizide başarılı bir şekilde canlandırdığı Ferhunde karakterine borçlu.Bu sene ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Meryem rolü ile karşımızda. Deniz Çakır Ünlülerin saç modelleri bölümümüzde olmazsa olmazlardan.Bugüne kadar nasıl incelemek aklımıza gelmemiş (oda bizim ayıbımız olsun) bilmiyorum.

Deniz Çakır Saç Modeli

Deniz Çakır Doğal hali

Deniz Çakır saç modeli olarak hemen hemen her modeli denedi.Bu yazımda Deniz Çakır’ın kullandığı saç modelleri ve saç rengi ile ilgili geniş bir inceleme yapacağım.Eğer Deniz Çakır’ın stilini ve tarzını beğeniyorsanız okurken ve fotoğrafları incelerken çok keyif alacağınıza eminim.

Deniz Çakır tarzı

Deniz Çakır Saç Modelleri

İlk olarak Deniz Çakır’ın kısa saç modelleri ile ilgili fotoğrafları paylaşmak istiyorum. Uzun bir süre çene hizasında olan saç kesimini kullanmıştı. Kendisine çok yakıştırdığım ve şık bulduğum bir model olduğu için ilk olarak bundan başlamak istedim.
Deniz Çakır kısa saç
Deniz Çakır kısa saç modeli
Deniz Çakır kısa saç kesimi
Deniz Çakır kısa saçları
Deniz Çakır kısa saç modelleri

Doğrusunu söylemek gerekirse asimetrik kesimler kullanmasına alışkınım ancak Deniz Çakır’ı kaküllü asimetrik küt saç modeli ile ilk defa görüyorum. Bende araştırırken buldum ve çok şaşırdım.Bence gayet hoş olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz?
Deniz Çakırin kısa saç modeli
Deniz Çakırın kısa saç kesimi

Deniz Çakır Asimetrik Saç Kesimleri

Asimetrik saç modeli kullanmasına çok alışığız.Son yıllar ülkemizde yeni yeni moda olmaya başlayan bu modeli yıllar öncesinden cesaret ederek uzun süre kullanan Deniz Çakır’ı tebrik ediyoruz ve sizi Deniz Çakır’ın asimetrik saç modelleri ile baş başa bırakıyorum.
Deniz Çakır
Deniz Çakır asimetrik uzun saç modeli
Deniz Çakır asimetrik saç kesimi
Deniz Çakır kısa asimetrik saçı
asimetrik dalgalı Deniz Çakır saç modeli

Deniz Çakır Saç Modelleri

Aşağıda Deniz Çakır’ın saç modelleri ile ilgili hazırladığım galeriyi görüntüleyebilirsiniz. Sonrasında Deniz Çakır Saç Rengi ile ilgili bilgi vereceğim.
Deniz Çakır toplu saç modeli
Deniz Çakır toplu saçı
Deniz Çakır açık uzun saç modeli
Deniz Çakır küt saç modeli
Deniz Çakır dalgalı toplu saç modeli
Deniz Çakır makyajı
Deniz Çakır doğal
Deniz Çakır ferhunde saç modeli
Deniz Çakır katlı kısa kızıl saç modeli

Deniz Çakır Saç Rengi

Deniz Çakır’ın doğal saç rengi koyu kahverengidir. Ancak saç modeli ve rengi ile o kadar uğraşıyor değiştiriyor ki kendisine yetişmek neredeyse imkansız. Yaprak Dökümü isimli dizide kendisini uzun süre kızıl saç rengi ile seyrettik.Ancak son oynadığı dizide yine farklı bir saç rengi ile karşımıza çıktı. Son hali için konuşacak olursak Deniz Çakır’ın saç rengi koyu kestane diye yanıt verebiliriz.Aynı saç rengini uygulamak isterseniz almanız gereken renk Wella Koleston 3.4 Numaralı olan koyu kestane saç boyasıdır.


1 Yorum var

    Yorum yapın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir