Ünlülerin saç modelleri

Berna Laçin Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Berna Laçin,televizyonlardan da tanınan yüzü ile, birçok dizi ve sinema filminde rol almıştır. Bu dizilerden bazıları, hatırlayacağınız üzere, “Böyle mi Olacaktı”, “Evdeki Yabancı”  ve “Belalı Baldız”. Berna Laçin oyunculuğunun yanı sıra hem saç modelleri hem de güzelliği ile de dilden düşmeyen sanatçılardan birisi. Bir gazateye verdiği röportajda saçlarının ince telli, zayıf ve yağlı olduklarından yakınan Berna Laçin, bir anda saçlarını kısa kestirerek bu yakınmalara son veriyor.  “Evdeki Yabancı” adlı dizide saçlarını kısa kestirdiğini ve bu Berna Laçin saç modelinin ise çok tuttuğunu söyleyerek konuşmasına devam ediyor. Berna Laçin, Gülben Ergen’in de saçlarını kısa kestirmesinin sebebi olarak kendisini görüyor ve aynı şekilde Gülben Ergen’e de çok yakıştığını ekliyor.

Berna laçin kısa saç

Berna Laçin saç yapısından dolayı saçında fönün tutmadığı ve dalgasının ise anında bozulduğunu ekliyor konuşmasına. Saçlarının asitli yağ ürettiğini belirterek yağlanma karşıtı şampuan kullandığını ve her saçın farklı oranlarda yağ ürettiğini doktorundan aldığı bilgiler ile sizlere aktarıyor. Aynı şekilde Vatan gazetesinde de bir yazısına denk geliyoruz Berna Laçin’in. Şöyle diyor kendisi: “Kısa saç kadının kendi hayatına yaptığı devrimdir.” Biz de daha önceki yazılarımızda “Kadın dediğin uzun saçlı olmalıdır.” gibi söylemlere yer vermediğimizi belirtmiştik. Kadın, kendini nasıl rahat hissediyorsa, toplum normlarından uzak bir şekilde, saçlarını öyle kestirmelidir. Berna Laçin’i bu açıdan kutlamadan edemeyeceğim. “Beni süsleyen çerçevemden kurtulup, asıl resmimi duvara astım.” diyor ve bir kere daha  kısa saçlarının kendi üzerinde, ruh halinde bıraktığı etkileri şu yazısında paylaşıyor.

Berna laçin saçının modeli
Bir dönem kendinden çok söz ettiren Berna Laçin saç modeli gözlemlediğinizde hala birçok kadın tarafından sıkça kullanılan bir modeldir. Berna Laçin kullandığı kısa saç modellerinde sarı saç renginden de vazgeçmemiştir. Yüz hatları ve ten rengi Berna Laçin ile benzer olan tüm kadınlar bu modeli ve rengi şüphesiz rahatlıkla deneyebilir. Berna Laçin saç modeli sadece bir modelden değil aslında birçok modelden oluşmaktadır. Bu modellerden bazıları; katlı kısa saç kesimleri, omuzlarda küt kısa saç kesimleri ve oldukça kısa saç kesimleridir.

Berna Laçin Saç Modelleri

Aşağıda listelenen fotoğraflar ile Berna Laçin saç kesimi hakkında görsel olarak da daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Berna laçin
Berna laçin saç
Berna laçin saçı
Berna laçin saç kesimi
Berna laçin saç modeli
Berna laçin saç modelleri
Berna laçinin saç kesimi
Berna laçin saç stili
Berna laçin saç şekilleri
Berna laçin saç kesimleri
Berna laçin kısa saç kesimi
Berna laçin kısa saç modeli
Berna laçin kısa saç stili
Berna laçin saç kesim örnekleri

Bu linkten Berna Laçin’in gayet içtenlikle yazdığı, kendini anlattığı yazıya ulaşabilirsiniz: http://www.gazetevatan.com/berna-lacin-856598-yazar-yazisi-kisa-sac-kadinin-kendi-hayatina-yaptigi-devrimdir/


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir