Saç Modelleri

2016 Yazının Trendi : Bebek Kahkül Saç Modelleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Birçok kişi, saçlarında radikal değişimler yapmaktan çekinir. Her zaman tercih ettiği saç modeliyle hayatına devam etmek ister, ama bir yandan da yeni saç modellerinin büyüsüne kapılır. İşte büyüsüne kapılacağınız yeni bir saç trendi; “bebek kahkül.” Bu saç modeline kimileri “baby bangs” diyor kimileri ise “xs kahkül”. Normal kahkülleri denemeye bile cesaret edemeyenler için biraz fazla radikal kalsa da örnekleri gördüğünüzde bir an önce denemek isteyeceksiniz. Bebek kahküller, kaşları açıkta bırakan kısa kahküllere deniyor. Normal kahküllerin yarısı kadar kesilen bu model, şimdiden tüm moda dünyasını etkisi altına almış durumda.

xs kakül modeli

Bebek Kahkül Saç Modelleri

Artık bütün alnı kapatan, kaşları yok eden kahküller yerine bu kahkül kesimi popüler. Eğer siz de kaşlarınızı ortaya çıkarmak ve özellikle yaz aylarında hem kahkül kullanıp hem sıcaktan rahatsız olmamak için bu trendi uygulayabilirsiniz. Üstelik bebek kahküller hem uzun saçlarda hem de kısa saçlarda harikalar yaratıyor.

bebek kakül saç kesimi

Eğer saç tipiniz düzse, bu kahkülleri çok daha rahat kullanacaksınız demektir. Duştan çıktıktan sonra fön makinesini başınızın üstünden hafifçe tuttuğunuzda kahkülleriniz düz bir şekilde kuruyacak ve harika bir görünüme kavuşacaktır.

bebek kahkül saç modelleri

Dalgalı ya da kıvırcık saçlara sahipseniz, üzülmenize hiç gerek yok. Düzleştirici yöntemiyle düz kahküller elde edebilirsiniz.

bebek kakül

Son zamanlarda kıvırcık saçlarda da kahkül kullanımı yaygınlaştı. Yani saçlarınızı hiç düzleştirmeden kahkülünüzü kıvırcık şekliyle de kullanma şansınız var. Bu kahkülleri hem gür saçlılar hem de ince telli saçlara sahip olanlar uygulayabilir.

bebek kakül saç modeli

Bebek kahküllerinin en çok yakıştığı saç modeli ise hiç kuşkusuz kısa bob kesimi. Hem çok daha cool hem de asi bir hava kazandıran bu saç modeli özellikle yaz aylarında sizi harika bir stile kavuşturabilir. Eğer bebek kahküllerini orta boylu saçlarda kullanacaksanız uçlarına hafif dalgalar kazandırarak şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

bebek kakül topuz modeli

Bu kahkülle yapabileceğiniz birçok saç modeli de bulunuyor. Saçlarınızı yarım topuz şeklinde toplayarak son zamanların trendlerini bir araya toplayabilirsiniz. Enseden salaş bir topuz, yan örgü, taç şeklinde örgü ya da düz saç modeli ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bir kahkül şekli.

Bebek Kakül Modelleri

İşte bebek kakül modelleri ile ilgili diğer muhteşem öneriler!

bebek kakül kısa saç kesimi

bebek kakül modelleri

bebek kakül saç modelleri 2016

Uzun saç için kısa kahkül saç

kahküllü saç

kaküllü önden saç

kısa kaküllü dalgalı saç

kısa kaküllü saç

küçük kakül

uzun dalgalı kaküllü saç modeli

bebek kaküllü bob saç

düz kaküllü saç


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir