Saç Modelleri

Bu Sezona Damgasını Vuracak 10 Saç Trendi

tarafından tarihinde yayınlandı.

İster saçlarınızı kestirmeyi düşünün ister rengini değiştirmeyi. Aradığınız ne olursa olsun 2017 sezonu saç trendlerini incelemeden stilinizi değiştirmeyin. Eminiz ki aradığınız fikri bu sezonun trendleri arasından bulacaksınız. İşte 2017 sezonuna damgasını vuracak 10 saç trendi!

1) Saç Örgüleri Tekrar Moda!

Özellikle salaş ve modern örgü stillerini sevenler için bir sürü seçenek var.

2) Kurdele Modası

Bu sezonun trendler aksesuarlarından olan kurdeleler hem her stile ve tarza uygun hem de oldukça zarif bir hava katıyor.

3) Üç Numara Saç Modası

Üç numara saç kesimi modası kadınları da etkisi altına aldı. Özellikle sarı saç rengi ve üç numara kesim bu sezonun trendleri arasında.

Ruth Bell, Kristen Stewart, Katy Perry’den ve Cara Delevingne bu trendi deneyenlerden birkaçı.

4) Abartılı Saç Aksesuarları

Özellikle mücevherli saç tokaları oldukça moda!

5) Süper Düz Saç Modası

Şaşırtıcı bir şekilde 2017 saç trendleri geçtiğimiz sezonun aksine kıvırcık ve dalgalı saçlar yerine düz saçları barındırıyor.

15’li yaşlarda sahip olduğumuz süper düz saçlar bu sezon oldukça trend.

6) Brigitte Kahkülü

Chloe Grace Moretz, Penelope Cruz, Alexa Chung, Taylor Swift ve Goldie Hawn gibi isimlerinde kullanmaya başladığı ve Amerikan olmayan halkı temsil eden Brigitte Kahkülü bu sezon Amerika’da çok moda.

7) At Kuyruğunun Dönüşü

Kylie Minogue, Elle Macpherson ve Eva Herzigova gibi isimlerinde kullandığı at kuyruğu modeli 2017 yılında geri dönüş yapıyor.

8) Bob Kesimleri Artık Daha Modern

Ünlü İngiliz tasarımcı Darren Ambrose bu yıl bob kesimlerin daha favori olacağını ve eski bob kesimlerine göre çok daha modern stiller ile geri döneceğini söylüyor.

9) Saç konturu ile Renklendirme

Yılın en büyük trendlerinden birisi olan saç konturu ile renklendirme, cildinizin tonunu vurgulayarak daha uyumlu gözükmesine ve yüz hatlarınızın daha ön plana çıkmasına yarıyor.

10) Balyaj Geri Dönüyor

Ünlü renk uzmanı Jack Howard, renklendirme tekniğinin başlangıcı olan balyajın bu sezon oldukça trend olacağını söylüyor.

“Aşamalı uygulamadan mavi renkli balyaja ve hatta yeni tiger eye modasına kadar çeşitli balyaj uygulama seçenekleri var. Ancak hepsi elle yapılan serbest teknikle ortaya çıkıyor ve bu nedenle kişisel yoruma son derece açık”  Jack Howard


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir