Moda

Kış Stilinizi Süet Bot Kombinleri Belirliyor!

tarafından tarihinde yayınlandı.

Son birkaç sezondur süetler tüm vitrinleri ele geçirmiş durumda. Süet kabanlar, botlar, çantalar ve daha birçok kıyafet stilimize yön veriyor. Bu sezon da yine süetin varlığını derinden hissedeceğiz. Özellikle de bot modelleri içinde en çok süetler göze çarpıyor. Bu sonbahar-kış sezonunda en çok ön plana çıkan detay ise farklı renklerdeki süet bot modelleri oluyor. Önceleri genellikle taba ve siyah rengi tercih edilen süet botlar şimdilerde kırmızı, pembe, mor gibi en canlı renklerle karşımıza çıkıyor. O halde bu farklı renkleriyle bizi can evimizden vuran süet bot kombinleri ile ilgili daha çok fikir edinemeye ne dersiniz?

Süet botlar birçok farklı modelle karşımıza çıkarken stilimize göre seçim yapmak da bize kalıyor. Özellikle bilekte biten süet bootie modelleri hem ofis stilinde hem de özel günlerde kurtarıcı rolüne bürünüyor. Bu botları şık elbiselerle, kadife kıyafetlerle ya da maskulen stille birlikte harmanlayabilir ve kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Süet Bot Kombinleri

İşte kışa damga vuracak o muazzam süet bot modelleri ve farklı kombinler!

  1 Yorum var

 1. ergun ebru

  Aralık 22, 2017

  Merhaba, öncelikle içeriğinizi ilgi ile inceledim ve çok sevdim,
  Kombin yapayı çok seviyorum, daha yeni yeni başladım ama oldukça eğlenceli 🙂
  Süet bot kombinindeki arkası bağlı elbise ve ayakkabılar oldukça güzel görünüyor 🙂 elbise, kadının duruşu, saç, ayakkabılar büyük uyum içinde:)
  Ancak favorim 7.görselde ki çizmeler oldu 🙂

  Sizin de bana önerileriniz olursa çok mutlu olurum. 🙂 Görüşlerinizi merakla beklemekteyim, sevgilerimle :*

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir