Soru-Cevap

Sosis Bigudi Nasıl Kullanılır?

tarafından tarihinde yayınlandı.
Aylin Sormuş;

Merhaba;
Sosis bigudi nasıl kullanılır? Yardımcı olursanız memnun olurum. Kolay gelsin.

Cevap

Merhaba Aylin Hanım 🙂
Bunun ile ilgili daha önce bir yazı yazmıştık tekrar buradan da paylaşıyorum. İşinize yarar umarım.

“Kadın her an bakımlı ve güzel olmak için birçok yol deneyerek pratik yolları kullanmayı tercih etmektedir. Renkli sosis bigudi çeşitleri de bu anlamda oldukça sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Sosis Bigudi Nasıl Sarılır ve Kullanılır?

Peki, sosis bigudi nasıl sarılır? Kuru saça uygulanabildiği gibi nemli saçlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Oldukça uygun fiyatlara satılan sosis bigudiler hem kolay kullanım açısından hem de eşsiz dalgalar yaratması açısından özellikle genç bayanların yoğun ilgisini gören bir saç üründür. Oldukça kısa sürede uygulanabilen sosis bigudiler kısa sürede de saça şekil vermesi açısından pratik bir bigudi çeşididir.
sosis bigudi
Sosis bigudiler fazla kalın olmayan saç tutamlarına sıkıca dolandıktan sonra yanlardan saçtan kaymaması için kıvrılır. Tüm saç sarıldıktan sonra yaklaşık 15 dakika kadar beklenerek teker teker açılır.

Sosis bigudilerin meydana getirdiği dalgalar eller ile biraz açılarak daha doğal bir hava yaratılabildiği gibi güzel bir toplama ile dağınık topuz havası da verilmesi mümkündür. Yaz – kış rahatlıkla kullanılabilen sosis bigudiler özellikle ansızın çıkacak davetlere hazırlanmak adına bayanları kuaför arama derdinde kurtarmaktadır.”

soru-sor


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir