Moda

En Sıcak Trend; Şişme Mont Kombinleri

tarafından tarihinde yayınlandı.

Kış aylarında hem şık olmak hem de üşümemek için lahana gibi üst üste kıyafet giyenlerden misiniz? Eski zamanlardan günümüze geçiş yapan trendlerden biri olan şişme mont modelleri ile artık bunu yapmanıza gerek yok. Son derece sıcak tutan bu harika montlar farklı modelleri ile kombinlerinize de uyum sağlıyor. Peki bu montları hangi stillerde kullanmak gerekir? Gelin şişme mont kombinlerine yakından bakalım!

Kaşe kabanların papucunu dama atan şişme montlar artık yalnızca sportif kombinlerde değil her türlü kombinde kullanılabiliyor. Uzun, kısa, parlak, mat ve daha birçok modeli bulunan bu montları siz de gardırobunuza katmayı ihmal etmeyin. Puf mont da denilen şişme montların en önemli özelliği ise sıcak tutması.

Hem trendlere uyup hem üşümemenin yolunu bulmuşken uygulamamak olmaz! O halde kot pantolonlarınızın üzerine, şık elbiselerinizle, çizmelerinizle, bootilerinizle ya da spor ayakkabılarınızla bu harika montları giymeye hazır mısınız? Uzun şişme montları bilekte biten botlar ve tayt ile kombinleyebilirsiniz.

İşte sizin için seçtiğimiz en güzel şişme mont kombinleri.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir