Saç Modelleri

Şelale Saç Örgüsü Nasıl Yapılır? Videolu Anlatımlar

tarafından tarihinde yayınlandı.

Şelale saç örgüsü kullanarak yaratabileceğiniz onlarca saç modeli var. Şelale saç örgüsü modeli her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir. Görünüş olarak baktığınızda yapılışı zor gibi görünse de alıştırma yaptıkça ve nasıl yapacağınızı iyice kavradığınız zaman kolaylıkla sahip olabileceğiniz bir saç modeli olan şelale saç örgüsü özellikle omuz hizasında veya biraz daha uzun saçlara yapıldığında hem daha güzel görünüyor hem de bozulmadan daha uzun süre kalabiliyor.

şelale saç örgüsü

Şelale Saç Örgüsü Nasıl Yapılır?

Şelale saç örgüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız size öncelikle birkaç önemli noktadan bahsetmek istiyorum. Şelale saç örgüsü modelini yapmaya başlamadan önce saçlarınızı şampuan ile yıkadıktan sonra nemlendirici krem kullanarak yumuşamasını sağlayın.

şelale saç örgüsü modeli

Saçlarınız ne kadar temiz ve yumuşak olursa bu modeli uygulamanız o kadar kolay olacaktır. Saçlarınızı temizledikten ve yumuşattıktan sonra yaklaşık 15 dakika kadar saçlarınızın kurumasını bekleyin. Hafif nemli bir hale geldikten sonra saçlarınızı fırçalayın. İşte saçlarınız şelale örgüsü yapımı için hazır. Şelale saç örgüsü modelleri oldukça fazla olduğu için tek bir yapılış üzerine durmak anlamsız olacak. Bu yüzden sizin için birkaç şelale saç örgüsü videosu buldum. Bu videoları izleyerek hangi modeli nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Fransız Şelale Saç Örgüsü Yapılışı

Döngü Şelale Saç Örgüsü Yapılışı

Fransız Şelale Saç Örgüsü Yapılış Videosu

Döngü Şelale Modeli

İkili Şelale Saç Örgüsü

Şelale Örgüsü

Sizin için en düzgün ve anlatımı kolay olan videoları bulmaya çalıştım. Umarım şelale saç örgüsü modelinin nasıl yapılacağını anlamanıza yardımcı olmuştur. Yakında en güzel şelale saç örgüsü modellerini paylaşacağım. Yapımını öğrendikten sonra önerdiğim modeller arasından istediğinizi seçerek kendi saçınıza uygulayabilirsiniz 🙂 Eğer nasıl yapıldığını merak ettiğiniz başka saç modelleri varsa sormaktan çekinmeyin, sizin için nasıl yapıldığını araştırarak sitemizde paylaşalım.


Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir